Зворотній з’вязок з викладачами

ПІБ викладача

Предмет

Група

Телефон

1.

Фоміна Людмила Іванівна

Українська мова і література

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23, КК-31, КК-32, С-34, ЕГЗ-33

0967733516

2.

Бєдухова Ольга Василівна

Зарубіжна література, громадянська освіта

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23

0965913583

3.

Апатченко Олександр Іванович

Математика

 

 

Фізична культура

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23, КК-31, КК-32, С-34, ЕГЗ-33

ЕГЗ-23, КК-32, С-34, КК-3, ПМ-2, СТ-5, Ш-4

0967755402

4.

Івашкевич Катерина Валеріївна

Фізика і астрономія, біологія і екологія

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23, КК-31, КК-32, С-34, ЕГЗ-33

0682363748

5.

Яковлєв Костянтин Михайлович

Історія України, всесвітня історія, географія

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23, КК-31, КК-32, С-34, ЕГЗ-33

0997137002

6.

Торяник Катерина Юріївна

Іноземна мова (англійська)

ЕГЗ-23, КК-31, КК-32, С-34

0989326929

7.

Пастух Зоя Володимирівна

Іноземна мова (англійська)

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-33

0501989687

8.

Касалап Анатолій Миколайович

Фізична культура

КК-12, С-14, КК-22, КК-31, ЕГЗ-33

0979372151

9.

Журняєв Андрій Валерійович

Захист Вітчизни

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23, КК-32

0976677665

10.

Мамін Олександр Анатолійович

Хімія, економіка, технології, інформатика

ОПЗ

КК-12, С-14, КК-22, ЕГЗ-23, С-34

КК-12, С-14, КК-31, КК-32, С-34, ЕГЗ-33

0974253586

11.

Волкова Наталія Анатоліївна

Основи галузевої економіки

ТПР

КК-32, С-34, ЕГЗ-33, КК-3, ПМ-2, СТ-5, Ш-4

КК-31, КК-32, Ш-4

0960187144

12.

Щедріна Зоя Василівна

Охорона праці

КК-12, С-14, КК-3, ПМ-2, СТ-5, Ш-4

0683416847

13.

Аніскін Микола Михайлович

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професій «Електрогазозварник», «Верстатник широкого профілю»

ЕГЗ-23, ЕГЗ-33, С-34, СТ-5

0936327166

14.

Іващкевич Юлія Анатоліївна

Основи енергозбереження

Допуски і технічні вимірювання

Матеріалознавство

КК-22, ЕГЗ-23, СТ-5

СТ-5

 

ЕГЗ-23, ЕГЗ-33, СТ-5

0973628438

15.

Конік Тетяна Михайлівна

Перукарська справа, матеріалознавство, спец. малювання

ПМ-2

0508508407

16.

Гальченко Олександр Борисович

Технологія столярних робіт, матеріалознавство, деревообробні верстати

С-14, С-34

0997855023

17.

Аккерман Вікторія Якимівна

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії «Кухар; кондитер»

КК-12, КК-22, КК-31, КК-32, КК-3

0663143905

18.

Апатченко Оксана Миколаївна

Технологія приготування борошняних кондитерських виробів

КК-22

0501789120

19.

Майорова Наталія Миколаївна

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії «Швачка»

Ш-4

0662706535

20.

Лєскова Надія Іванівна

Санітарія та гігієна

КК-12, КК-22, КК-32, КК-3, ПМ-2

0956989321