НАШІ ЗНОВУ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ

10.08.2020, в день народження м. Чугуєва,  відбулося вручення іменної стипендії народного депутата України Дмитра Шенцева учням м. Чугуєва, які мають вагомі досягнення в сфері освітньої, спортивної та творчої діяльності за ІІ семестр 2019-2020 навчального року.

Стипендіатами, цього разу, стали прекрасні представниці Чугуївського професійного ліцею, а саме:

  • Евгенія РИБАЛКА, група КК-22, яка здобула перемогу  на обласному етапі олімпіади з біології серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019-2020 навчальному році.
  • Світлана ФАДЄЄВА, група КК-12, яка зайняла 2 місце на обласному етапі олімпіади з хімії серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019-2020 навчальному році.
  • Анастасія ВОЛОБУЄВА, група № 4, яка посіла 2 місце на обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Адміністрація ліцею вітає стипендіатів, та бажає їм подальших успіхів, а також виражає щиру вдячність народному депутату України Дмитру ШЕНЦЕВУ за внесок у розвиток учнівської молоді, та надання іменної стипендії здобувачам освіти нашого закладу!