Свято випускників

27.06.18 в ліцеї відбулися святкові заходи з нагоди випуску. Кухарі- кондитери та електрогазозварники отримали атестати про повну загальну середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника, 8 з яких з відзнакою.

goo goo goo

Перукарі-модельери отримали дипломи кваліфікованого працівника, серед них 5 з відзнакою. Відмінники отримали на додачу до дипломів і пам’ятні подарунки, а найактивніші учасники та призери олімпіад та конкурсів отримали грошову премію. Майже кожного випускника було нагороджено дипломами та грамотами за визначні спортивні досягнення, активну участь в житті ліцею та творчі доробки.

goo goo goo

З щирими побажаннями випускникам та педагогічному складу ліцею від імені голови Чугуївської районної державної адміністрації Шошона М.М. виступила заступник голови Олексієвець Г.М. Привітання зі святом передав і народний депутат України Шенцев Д.О. Лист від його імені було зачитано під час проведення свята.

goo goo goo

Захід пройшов в невимушеній та дружній атмосфері. Викладачі, учні та батьки привітали один одного теплими словами, жартівливими мініатюрами та піснями. Група КК-32 станцювала прощальний вальс, а завершилось свято випуском повітряних кульок.

goo goo goo

Адміністрація ліцею вітає випускників та бажає їм залишатися вірними обраній професії, досягти великих успіхів в професійній сфері та залишитися такими ж щирими, відкритими, гарними та талановитими!

goo goo goo

Нехай вам щастить у дорослому житті!