Свято Пасхи в ліцеї

04.04.18  в ліцеї відбулися святкові заходи з нагоди святкування Пасхи. Учасники драматичного гуртка «Юпітер» під керівництвом Савченко Г.О. та вокально-інструменстрального гуртка «Фантом» під керівництвом Дорошева Ю.О. привітали учнів, викладачів та гостей ліцею.

ok ok ok

До привітань зі святом приєдналися ї високоповажні гості, серед яких були заступник міського голови – Вінник Тетяна Свиридівна та керівник міської громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Куралєх Ніна Костянтинівна. Шановні гості привітали учнів зі святом, та на додачу до щирих поздоровлень та побажань презентували учням та викладачам ліцею пасхальні куличі.

ok ok ok

На додачу до солодких подарунків до свята шість учениць ліцею отримали від Шенцева Дмитра Олексійовича гарні весінні куртки.

ok ok ok

Адміністрація ліцею виражає вдячність Чугуївському міському голові Мінаєвії Галині Миколаївні, народному депутату України Шенцеву Дмитру Олексійовичу, депутату Харківської обласної ради Донському Олександру Михайловичу та депутату Харківської обласної ради Білохвостенко Світлані Володимирівні за поздоровлення та подарунки.

ok ok ok