До Чугуєва завітали «олімпійці»

Голова національного олімпійського комітету України у Харківській області Віктор Христоєв, віце-президент Федерації легкої атлетики Харківської області Віктор Заболотний, двократна олімпійська чемпіонка Людмила Жиглова та учасниця Олімпійських ігор, переможниця і призерка Кубків Европи Оксана Кайдаш взяли участь у «круглому столі», що був присвячений Всесвітньому дню здоров’я. Діалог відбувався у четвер, 28 березня, у молодіжному хабі «CITY» за участі міського голови Галини Мінаєвої.

Темою обговорення стало питання розвитку спорту у Чугуєві.
За «круглим столом» зібрались тренери, спортсмени, керівники спортивних клубів та громадських організацій, аматори спорту. Відкриваючи засідання, Галина Мінаєва зазначила, що зустріч саме у такому форматі, широкий погляд на тему спорту дозволить фахівцям міськвиконкому та депутатам міської ради визначити чіткі напрямки стратегічного планування у сфері фізкультури та спорту.

sport sport
sport sport


Начальник відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Світлана Лиманська розповіла учасникам засідання про роботу, яка проводиться у Чугуєві для залучення чугуївців до занять фізичною культурою, й окреслила пріоритетні задачі на 2019 рік. Великою метою містян, що займаються спортом, яка може найближчим часом стати реальністю, є будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу. Голова національного олімпійського комітету України у Харківській області Віктор Христоєв зазначив, що це питання більш ніж актуальне, адже спорт – це здоров’я нації, тому потребує особливої уваги зі сторони влади всіх рівнів.
Під час «круглого столу» було досягнуто важливих домовленостей. Наприклад, Віктор Христоєв повідомив, що Національний олімпійський комітет має бажання співпрацювати з Чугуєвом у реалізації пілотних олімпійських проектів. Віктор Заболотний запропонував свою допомогу в організації легкоатлетичних змагань серед школярів міста, а Людмила Жиглова – співпрацю з тренерами Чугуєва у питаннях підготовки спортсменів до змагань найвищого рівня.
Завершилась зустріч за «круглим столом» приємним моментом – гості розгорнули олімпійський прапор з побажаннями, щоб символічні п’ять кілець завжди поєднували всіх, хто любить спорт.

sport sport