Ну-мо, хлопці – 2018

     21 лютого 2018 року на базі Чугуївського професійного ліцею відбувся виховний відкритий спортивно-масовий захід-свято «Ну-мо, хлопці!»,

в якому взяли участь збірні команди від Чугуївського професійного ліцею та Чугуївського професійного аграрного ліцею. Підготовлена конкурсна програма керівником фізичного виховання Касалапом А.М. не залишила байдужими жодного учасника та вболівальника, оскільки чітко продумані конкурсні завдання, як для учасників так і для вболівальників були настільки цікаві, що склалося таке враження, що все свято пролетіло на одному диханні.

sport sport sport
sport sport sport
sport sport sport
sport sport sport

 

     Команди до заключного конкурсу – перетягування канату пройшли всю програму нарівні, але після перетягування канату всі вболівальники зрозуміли, що збірна Чугуївського професійного ліцею була сильнішою і посіла в цьому двобою І місце.

     Адміністрація та профспілковий комітет Чугуївського професійного навчального закладу нагородили переможців смачними тортами та в знак дружніх відносин між ліцеями влаштували колективне чаювання для всіх учасників даного заходу.