Нагородження стипендіатів

02.06.2020 відбулося вручення іменної стипендії народного депутата України Дмитра Шенцева учням м. Чугуєва, які мають вагомі досягнення в сфері освітньої, спортивної та творчої діяльності.

 

 Серед стипендіатів були ї представники Чугуївського професійного ліцею.  Учень групи ЕГЗ-33 Бровіков Антон,  кандидат у майстри спорту України з кобат самозахисту ІСО, призер та переможець змагань з кікбоксінгу, рукопашу і кобат самозахисту, та учениця групи КК-22 Перемишленнікова Надія, переможниця у номінації «Поетичні та прозові твори» у творчому конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді!» (по Харківській області), які є ще й активними членами учнівського Парламенту ліцею, були нагороджені за свої досягнення.

Адміністрація ліцею вітає стипендіатів, та бажає їм подальших успіхів, а також виражає щиру вдячність народному депутату України Дмитру Шенцеву за внесок у розвиток учнівської молоді, та надання іменної стипендії здобувачам освіти нашого закладу!

Один коментар до “Нагородження стипендіатів”

  1. Це те, що я використовую приємним блогом. Мені дуже подобається !. Привіт, я теж щось про це думав, але я вирішив шукати це в Інтернеті, тоді я знайшов цей сайт і знайшов тут кілька цікавих пропозицій, мені дуже подобається те, як ви це висловите, і ваше шоу, щоб написати його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *