Звернення директора

ukash

-
Звернення директора

Звернення директора - Чугуївський професійний ліцей

   Шановні вчителі, освітяни! Дорогі школярі, студенти, батьки!

Вітаємо вас на нашому сайті.

Молодь України! Учні та студенти! Попереду у вас життя, наповнене успіхами, радощами, турботами і обов’язково серйозним навчанням. Головна ваша задача – стати грамотними й освіченими людьми, гідними громадянами, бо саме від вас залежить майбутнє нашої рідної України. Сьогодні освіта для держави є основою економічної самостійності, а для кожного громадянина – основою якісною, гідного рівня життя. Тільки освічені, самодостатні люди домагаються успіхів, роблять відкриття, вносять великий вклад у розвиток промисловості, сільського господарства, науки, культури країни. Час вимагає від усіх нас безупинно учитися, удосконалювати свої професійні навички.

Дорога до знань не завжди буває легкою, для багатьох це важка, але вдячна дорога починається з порога Чугуївського професійного ліцею.

Любі друзі! Щиро запрошуємо до навчання. Вас чекають кабінети лабораторій, майстерні, в яких працюють висококваліфіковані педагоги і майстри виробничого навчання. Директор Грушка В. Ю., яка очолила ліцей 21 червня 2012 року.

 

Додати коментарОновити