ПЛАН роботи  ІПП Чугуївського професійного ліцею на листопад 2019 року

                                                                                              ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ Вікторія ГРУШКА  

 

 

ПЛАН

роботи  ІПП Чугуївського професійного ліцею

на листопад 2019 року

 

№ з/п

Заходи

Дата проведення

Відповідальний

Організаційна робота

1.       

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

2.       

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР А. Журняєв

3.       

Тематичні загальноліцейні лінійки:

 

– до Дня української писемності та мови;

 

– до Міжнародного дня відмови від куріння;

 

– до Дня Гідності та Свободи України;

 

 

 

– до Дня пам’яті жертв Голодомору

 

 

06.11

 

13.11

 

 

20.11

 

 

 

27.11

 

 

Викладач української мови і літератури Л. Фоміна

 

Бібліотекар Н. Щеголяєва

Медпрацівник Н. Лєскова

 

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

 

Викладач історії К. Яковлєв

Навчально-виробнича робота

1.       

Засідання методичних комісій:

 

 

– природно-математична

01.11

Викладач О. Апатченко

– суспільно-гуманітарна

04.11

Викладач Л. Фоміна

– військово-патріотичної та фізично-оздоровчої підготовки

05.11

Викладач К. Яковлєв

– обслуговуючих професій

06.11

Викладач В. Аккерман

– будівельних професій

07.11

Викладач М. Аніскін

 

– класних керівників

11.11

Викладач Ю. Івашкевич

2.       

Внутрішньоліцейний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

01.11 – 09.11

учні 1-3 курсу

Методист Н. Волкова

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки Л.Фоміна

3.       

Проведення ДПА в групах:

– КК-32;

– КК-22

 

 

 

01.11

08.11

Атестаційна комісія

Майстер виробничого навчання О.Новицька

Майстер виробничого навчання О. Апатченко

Викладач В. Аккерман

4.       

Інструктивно-методична нарада.

Порядок денний:

1. Підсумки внутрішньоліцейних олімпіад із загальноосвітніх предметів та підготовка до обласних олімпіад і конкурсу дидактичних матеріалів викладачів загальноосвітньої підготовки.

2. Передовий педагогічний досвід творчого викладача

12.11

 

 

Методист Н.Волкова

 

 

 

 

Керівник фізвиховання

А. Касалап

5.       

Внутрішньоліцейний етап мовного конкурсу П. Яцика

12.11 – 16.11

учні 2 курсу

 

19.11 – 23.11

учні 3 курсу

Методист Н. Волкова

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки Л.Фоміна

6.       

Засідання стипендіальної комісії Чугуївського професійного ліцею

18.11

Члени стипендіальної комісії

7.       

Педагогічна рада. Порядок денний:

1. Підвищення виховної роботи, як можливого засобу формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості учнів.

 

2. Визначення ефективності впровадження інноваційних технологій, як шлях до розвитку життєвої та професійної компетентності педагога та учнів.

 

3. Результати ДПА у групах КК-22,                 КК-32

19.11

 

 

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

 

 

 

Голова творчої лабораторії інноваційних технологій

О. Апатченко

 

 

Заступник директора з НВР А. Журняєв

8.       

Предметний тиждень природно-математичного циклу

19.11 – 23.11

Голова МК природно-математичного циклу

О. Апатченко

9.       

Робота творчої

лабораторії інноваційних

технологій (згідно плану)

27.11

Голова О. Апатченко

10.   

Робота школи молодого спеціаліста

28.11

Керівник викладач-методист

А. Касалап

11.   

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Н. Волкова

Виховна робота

1.       

Виховні години до Дня української писемності та мови» на теми: «Мужай, прекрасна наша мово!», «О, слово рідне, що без тебе я?»

04.11

Класні  керівники

Майстри виробничого навчання

2.       

Тематичний урок до Дня української писемності та мови на тему «Рідна мова – життя духовного основа»

06.11

Викладач української мови і літератури Л. Фоміна

3.       

Засідання волонтерів

07.11

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

4.       

Засідання батьківського всеобучу «Батьківський університет»

08.11

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Соціальний педагог К. Апатченко

Практичний психолог І. Шевченко

5.       

Тиждень профілактики тютюнокуріння

11.11 – 15.11

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Соціальний педагог

К. Апатченко

Практичний психолог

І. Шевченко

6.       

Засідання МК класних керівників, майстрів виробничого навчання, бібліотекаря, вихователів

14.11

Голова МК класних керівників

Ю. Івашкевич

7.       

Виховні години до Міжнародного дня відмови від куріння на теми: «Жінки та паління», «Вплив нікотину на мозок»

14.11

Класні  керівники

Майстри виробничого навчання

8.       

Виховні години до Дня Гідності та Свободи України

18.11

Класні  керівники

Майстри виробничого навчання

9.       

Зустріч з наркологом

За графіком

Медпрацівник Н. Лєскова

10.   

Зустріч с працівниками кримінальної поліції

За графіком

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

11.   

Вечір-реквієм

«Революція Гідності: як це було…»

21.11

Викладач О. Мамін

12.   

Засідання учнівського парламенту

22.11

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

13.   

Виховні години до Дня пам’яті жертв Голодомору на теми: «Запалимо свічки…», «Голгофа голодної смерті»

25.11

Класні  керівники

Майстри виробничого навчання

14.   

Виховний захід «Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі»

29.11

Викладач Ю. Івашкевич

15.   

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

28.11

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

16.   

Конкурс-огляд художньої самодіяльності груп ІІІ курсу та річного терміну навчання

28.11

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Керівники гуртків

Спортивно-масова робота

1.       

Участь в обласних змаганнях зі стрітболу

1 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання А. Касалап

2.       

Товариська зустріч з міні-футболу з командою Чугуївського професійного аграрного ліцею

Протягом місяця

Керівник фізвиховання А. Касалап

3.       

Загальноліцейні змаганя зі стрітболу

2 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання А. Касалап

Робота бібліотеки

1.       

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня української писемності та мови»

04.11 – 08.11

Бібліотекар Н. Щеголяєва

2.       

Літературно-музична композиція до Дня української писемності та мови

07.11

Бібліотекар Н. Щеголяєва

3.       

Тематична виставка в бібліотеці ліцею до Дня Гідності та Свободи України

18.11 – 22.11

Бібліотекар Н. Щеголяєва

4.       

Літературна виставка в бібліотеці ліцею «Геноцид українського народу                            1932 -1933 рр.»

25.11 – 30.11

Бібліотекар Н. Щеголяєва

Робота в гуртожитку

1.       

Чергування в гуртожитку адміністрації, викладачів, майстрів в/н

За графіком

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

2.       

Похід до музею ім. І.Ю. Рєпіна

13.11

Вихователь З. Пастух

3.       

Дотримання плану роботи гуртожитку

Протягом місяця

Вихователі З. Пастух, М. Іванова

4.       

Розвивально-пізнавальна гра  

«Володар кілець»

19.11

Вихователь З. Пастух

5.       

Робота диспут-клубу «Твої проблеми,  молодь» на тему  «Шкідливий вплив тютюну»

20.11

Вихователь М. Іванова

6.       

Вечір пам’яті жертв Голодомору «Голодомор 1932-1933 років — геноцид українського народу»

21.11

Бібліотекар Н. Щеголяєва

Вихователь З. Пастух

7.       

Проведення загальних зборів гуртожитку

28.11

Вихователь З. Пастух

Фінансова діяльність

1.       

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

04.11

Головний бухгалтер

З. Кнатько

2.       

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

04.11

Бухгалтер О. Кононевич

3.       

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

04.11

Бухгалтер І. Сердюк

4.       

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 04.11

Головний бухгалтер

З.Кнатько

5.       

Оформлення меморіальних ордерів

 № 9,10,13,18

До 04.11

Бухгалтер О. Кононевич

6.       

Підготовка всіх форм звітностей за квітень 2018 року для:

–  казначейства (форма № 7)

– ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

– інформація по ком. послугам;

– інформація по фінансуванню

 

 

До 07.11

 

 

Кожен вт-ср

04.11; 11.11

 

Головний бухгалтер З. Кнатько

7.       

Робота з головною книгою

11.11

Головний бухгалтер З. Кнатько

8.       

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 11.11

 

Бухгалтер О. Кононевич

9.       

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 11.11, 25.11

Бухгалтер І. Сердюк

10.   

Нарахування стипендії

До 21.11

Бухгалтер І. Сердюк

11.   

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.11, 25.11

Бухгалтер І. Сердюк

12.   

Робота в програмі «Медок» – щомісячна форма персоніфікації

З 25.11 по 01.12

Бухгалтер І. Сердюк

13.   

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Л. Тульська

Господарська діяльність

1.       

Ремонт кабінету на першому поверсі навчального корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

2.       

Укладання договорів на проведення технічної перевірки  вогнегасників

до 14.11

Завідувач господарством

С. Сердюк

3.       

Ремонт  пожежного гідранту біля гуртожитку

до 15.11

Завідувач господарством

С. Сердюк

4.       

Реконструкція кабінету біології  на лабораторію кухарів

протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

5.       

Ремонт меблів  в гуртожитку

протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

6.       

Ремонт сходових маршів в гуртожитку  третього під’їзду

протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

7.       

Складання актів на списання матеріалів

25.11 – 26.11

Завідувач господарством

С. Сердюк

8.       

Складання  звітів по електроенергії

29.11

Завідувач господарством

С. Сердюк

9.       

Облік електроенергії

Щодня

Завідувач господарством

С. Сердюк

Охорона праці

1.       

Перевірка стану ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності та проведення інструктажів щодо попередження всіх видів дитячого травматизму

Протягом місяця

Інженер з охорони праці

Л. Помазан

Робота профспілкового комітету

1.       

Засідання профспілкового комітету

04.11

Голова профспілки В. Новицький

      Заступник директора з НВР                                                                                   Андрій ЖУРНЯЄВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *