ПЛАН роботи  ІПП Чугуївського професійного ліцею на грудень 2019 року

                                                                                              ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ Вікторія ГРУШКА    

 

 

 

ПЛАН

роботи  ІПП Чугуївського професійного ліцею

на грудень 2019 року

 

 

№ з/п

Заходи

Дата проведення

Відповідальний

Організаційна робота

1.       

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

2.       

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора з НВР

А. Журняєв

3.       

Тематичні загальноліцейні лінійки:

 

 

До «Дня Збройних Сил України», «Всесвітнього дня волонтера»

4.12

Заступник директора з НВР

А. Журняєв

Викладач К. Яковлєв

до «Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС»

11.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

День Св. Миколая.  Католицьке Різдво. Традиції святкування.

18.12

Методист Н. Волкова

Бібліотекар Н. Щеголяєва

Навчально-виробнича робота

1.       

Засідання методичних комісій:

 

 

– природно-математична

02.12

Викладач О. Апатченко

– суспільно-гуманітарна

03.12

Викладач Л. Фоміна

– військово-патріотичної та фізично-оздоровчої підготовки

04.12

Викладач К. Яковлєв

– обслуговуючих професій

05.12

Викладач В. Аккерман

– будівельних професій

06.12

Викладач М. Аніскін

 

– класних керівників

09.12

Класний керівник Ю. Івашкевич

2.       

Обласний етап мовного конкурсу

П. Яцика

03.12

Методист Н. Волкова

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки Л. Фоміна

3.       

Засідання стипендіальної комісії Чугуївського професійного ліцею

16.12

Члени стипендіальної комісії

4.       

Обласний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

17.12

Методист Н. Волкова

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки  Л. Фоміна

5.       

Інструктивно-методична нарада:

– підготовка до загальноліцейних педагогічних читань;

– організація з учнями та педагогами у бібліотеці

17.12

 

Методист Н. Волкова

 

Бібліотекар Н. Щеголяєва

6.       

Робота творчої

лабораторії інноваційних

технологій (згідно плану)

20.12

Голова лабораторії  О. Апатченко

7.       

Робота школи молодого спеціаліста

20.12

Керівник викладач-методист

А. Касалап

8.       

Державна поетапна атестація в групі            Ш-4

Згідно розкладу 27.12

Майстер виробничого навчання

 Н. Майорова

Члени атестаційної комісії

9.       

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Н. Волкова

Виховна робота

1.       

Виховні години до «Дня збройних сил України»

02.12

Класні  керівники

Майстри виробничого навчання

2.       

Сумісний інформаційний захід з ЦСССДМ Чугуївської міської ради з протидії насиллю

02.12

Заступник директора з НвихР

К. Торяник

Медпрацівник Н. Лєскова

Директор ЦСССДМ  В. Корощупова

3.       

Виховний захід «Життя в твоїх руках» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

02.12

Майстер в/н О. Апатченко

4.       

Заходи до «Всесвітнього дня волонтерів»

05.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Волонтерський загін

5.       

Виховний захід «На варті миру і щастя» до Дня Збройних Сил України

06.12

Викладач О. Апатченко

6.       

Виховні години до «Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС»

09.12

Класні керівники, майстри в/н

7.       

Правовий тиждень

09.12 – 13.12

Викладач О. Бєдухова

Класні керівники, майстри в/н

8.       

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

10.12

 

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

9.       

Засідання волонтерів

11.12

Заступник директора  з НВихР К. Торяник

10.   

Конкурс-огляд художньої самодіяльності груп І-ІІ курсів

12.12

Заступник директора з НВихР К. Торяник, керівники гуртків

11.   

Сумісний інформаційний захід з ЦСССДМ Чугуївської міської ради з протидії СНІДу

13.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Директор ЦСССДМ  В.  Корощупова

12.   

Вшанування пам’яті  загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Покладання квітів до меморіалу.

14.12

Класні керівники, майстри в/н

13.   

Виховні години «Святий Миколай, до нас у гості завітай!»

16.12

Класні керівники, майстри в/н

14.   

Тиждень профілактики тютюнокуріння

16.12 – 20.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Соціальний педагог К. Апатченко

Практичний психолог І. Шевченко

15.   

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователя

Обмін досвідом   індивідуальної роботи з учнями

18.12

Голова МК класних керівників

О. Апатченко

16.   

Засідання батьківського всеобучу «Батьківський університет»

18.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

17.   

Святкові заходи до «Дня святого Миколая»

19.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник, керівники гуртків

18.   

Засідання учнівського парламенту

20.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

19.   

Заходи з нагоди святкування Нового року

26.12

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

Керівники гуртків

20.   

Обмін досвідом   індивідуальної роботи з учнями

27.12

Майстер в/н М. Бедей

Практичний психолог І. Шевченко

Спортивно-масова робота

1.       

І етап змагань з волейболу серед учнів ліцею

2 тиждень місяця

Керівник фізвиховання А. Касалап

2.       

Товариська зустріч з учнями Чугуївського професійного аграрного ліцею з волейболу

3 тиждень місяця

Керівник фізвиховання А. Касалап

Робота бібліотеки

1.       

Тематичні виставки:

 

 

до дня боротьби зі СНІДом

02.12 – 09.12

Бібліотекар Н. Щеголяєва

до дня Збройних Сил України

02.12 – 09.12

до дня вшанування ліквідаторів на ЧАЕС

10.12 – 16.12

2.       

Літературно-музична композиція «Славетні постаті України» для учнів І курсу

18.12

Бібліотекар Н. Щеголяєва

Робота в гуртожитку

1.       

Чергування в гуртожитку адміністрації, викладачів, майстрів в/н

за графіком

Заступник директора з НВихР

К. Торяник

2.       

Проведення загальних зборів гуртожитку

24.12

Вихователь З. Пастух

3.       

Правила поведінки учнів на новорічних канікулах, на льоду, правила користування вогненебезпечними предметами

26.12

Вихователь З. Пастух

4.       

Дотримання плану роботи гуртожитку

Протягом місяця

Вихователі З. Пастух, М. Іванова

5.       

Проведення організаційних та масових заходів у гуртожитку

За окремим планом

Вихователі З. Пастух, М. Іванова

Фінансова діяльність

1.       

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

04.12

Головний бухгалтер

З. Кнатько

2.       

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

04.12

Бухгалтер О. Кононевич

3.       

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

04.12

Бухгалтер І. Сердюк

4.       

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 04.12

Головний бухгалтер

З.Кнатько

5.       

Оформлення меморіальних ордерів

 № 9,10,13,18

 

До 04.12

Бухгалтер О. Кононевич

6.       

Підготовка всіх форм звітностей за квітень 2018 року для:

–  казначейства (форма № 7)

– ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

– інформація по ком. послугам;

– інформація по фінансуванню

 

 

До 06.12

 

 

Кожен вт-ср

04.12; 11.12

 

Головний бухгалтер З. Кнатько

7.       

Робота з головною книгою

11.12

Головний бухгалтер З. Кнатько

8.       

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 11.12

 

Бухгалтер О. Кононевич

9.       

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 11.12, 25.12

Бухгалтер І. Сердюк

10.   

Нарахування стипендії

До 20.12

Бухгалтер І. Сердюк

11.   

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.12, 24.12

Бухгалтер І. Сердюк

12.   

Робота в програмі «Медок» – щомісячна форма персоніфікації

З 24.12 по 01.01

Бухгалтер І. Сердюк

13.   

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Л. Тульська

Господарська діяльність

1.       

Ремонт кабінету на першому поверсі навчального корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

2.       

Ремонт  пожежного гідранту біля гуртожитку

До 10.12

Завідувач господарством

С. Сердюк

3.       

Реконструкція кабінету біології  на лабораторію кондитерів

Протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

4.       

Ремонт меблів  в гуртожитку

протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

5.       

Ремонт сходових маршів в гуртожитку  третього під’їзду

Протягом місяця

Завідувач господарством

С. Сердюк

6.       

Складання актів на списання матеріалів

25.12 –26.12

Завідувач господарством

С. Сердюк

7.       

Складання  звітів по електроенергії

30.12

Завідувач господарством

С. Сердюк

Охорона праці

1.       

Контроль за проведенням

і оформленням інструктажів з БЖД учнів під час новорічних свят та зимових канікул

Протягом місяця

Інженер з охорони праці

Л. Помазан

2.       

Контроль за веденням журналів реєстрації інструктажів з ОП та БЖД

Протягом місяця

Інженер з охорони праці

Л. Помазан

3.       

Поповнення та оновлення нормативно-правової документації з ЦЗ

Протягом місяця

Начальник штабу ЦЗ З. Щедріна

4.       

Оформлення стенду «Куточок цивільного захисту ліцею»

Протягом місяця

Начальник штабу ЦЗ З. Щедріна

5.       

Вивчення педагогами ліцею нормативних документів з питань ЦЗ

Протягом місяця

Начальник штабу ЦЗ З. Щедріна

Робота профспілкового комітету

1.       

Засідання профспілкового комітету за темами:

– «Затвердження плану роботи ППО ЧПЛ на 2020 рік»;

– «Затвердження кошторису ППО ЧПЛ на 2020 рік»;

– «Підготовка до святкування новорічних свят».

09.12

Голова профспілки В. Новицький

     Заступник директора з НВР                                                                                   Андрій ЖУРНЯЄВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *