ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на листопад 2017 року

ukash

-
ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на листопад 2017 року

                                                                                              ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка                                                                         

 

ПЛАН

роботи  ІПП Чугуївського професійного ліцею

на листопад 2017 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

  1.    

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

   2.    

Загальноліцейні лінійки:

- Про підготовку до участі учнів в конкурсах-оглядах та спортивних змаганнях; Правила поведінки в ліцеї

- до Дня української писемності та мови;

Правила поведінки в ліцеї

- до Міжнародного дня відмови від куріння; Правила поведінки в ліцеї

- до Дня пам’яті жертв Голодомору; Правила поведінки в ліцеї

- до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Правила поведінки в ліцеї

01.11

08.11

15.11

22.11

29.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю. Керівник фізхвиховання Касалап А.М.

Адміністрація

Викладач укр. мови Фоміна Л.І.

Адміністрація

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Адміністрація

Викладач Яковлєв К.М.

Адміністрація

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

   3.    

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

Навчально-виробнича робота

  1.    

Засідання методичних комісій:

   

- природно-математична

01.11

Викладач Апатченко О.І.

- суспільно-гуманітарна

02.11

Викладач Фоміна Л.І.

- фізичного виховання, захисту Вітчизни

07.11

Викладач Яковлєв К.М.

- обслуговуючих професій

08.11

Викладач Аккерман В.Я.

- будівельних професій

09.11

Викладач Аніскін М.М.

 

- класних керівників

13.11

Викладач Івашкевич Ю.А.

  2.    

Внутрішньоліцейний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

серед учнів І-ІІІ курсів

01.11 – 11.11

Методист Волкова Н.А.

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки

Фоміна Л.І.

  3.    

ІМН:

- Про підсумки внутрішньоліцейних олімпіад із загальноосвітніх предметів та підготовку до обласних олімпіад і конкурсу дидактичних матеріалів викладачів загальноосвітньої підготовки;

- Передовий педагогічний досвід творчого викладача

08.11

Методист Волкова Н.А.

Бєдухова О.В.

  4.    

Проведення Державної поетапної атестації у групах:

- КК-32

- КК-31

09.11

10.11

Адміністрація

Майстри виробничого навчання

Апатченко О.М., Новицька О.І.

Викладач Аккерман В.Я.

  5.    

Засідання стипендіальної комісії

13.11

Голова стипендіальної комісії, члени комісії

  6.    

Предметний тиждень природничо-математичного циклу

13.11 – 17.11

Голова МК Апатченко О.І.

  7.    

Педрада:

- Концепція національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Профілактика правопорушень;

- Індикатори сучасної якісної освіти; Інноваційна діяльність, творчо-пошукова активність, продуктивна співпраця учасників навчально-виховного процесу;

- Аналіз поетапних атестацій з професії «Кухар» у групах КК-31, КК-32, з професії «Електрогазозварник» у групі ЕГЗ-33

- Питання щодо відвідування учнями занять та відрахування за систематичні пропуски занять та невиконання навчальних планів і програм

13.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Голова лабораторії інноваційних технологій Апатченко О.І.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Старший майстер Помазан Л.С.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  8.    

Внутрішньоліцейний етап мовного конкурсу ім. П. Яцика:

- для учнів ІІ курсу;

- для учнів ІІІ курсу

14.11 – 18.11

21.11 – 25.11

Методист Волкова Н.А.

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки

Фоміна Л.І.

  9.    

Відкритий урок з математики

17.11

Викладача Апатченко О.І.

  10.

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій (згідно плану)

25.11

Голова Апатченко О.І.

  11.

Робота школи молодого спеціаліста

30.11

Керівник викладач-методист

Касалап А.М.

Виховна робота

  1.    

Засідання батьківського всеобучу «Батьківський університет»

08.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Практичний психолог

 Шевченко І.В.

  2.    

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователя

09.11

Голова МК класних керівників Апатченко О.І.

  3.    

Засідання волонтерів

10.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  4.    

Конкурс-огляд художньої самодіяльності

групи: КК-11,КК-12, ЕГЗ-13, С-14

10.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

  5.    

Тиждень профілактики тютюнокуріння

13.11 – 17.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  6.    

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

16.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  7.    

Затвердження спільних планів Чугуївського професійного ліцею та:

$1-        ЦСССДМ  м. Чугуєва;

$1-       Чугуївською центральною районною лікарнею ім. М.І. Кононенка;

$1-       службою у справах дітей м. Чугуєва;

$1-       сектором ювенальної превенції ВП ГУНП в Харківській області;

Протягом місяця

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  8.    

Батьківські збори в групах

Протягом місяця

Класні керівники, майстри виробничого навчання

  9.    

Виховний захід

 «Революція Гідності: як це було…»

21.11

Викладач Мамін О.А.

  10.

Засідання учнівського парламенту

24.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  11.

Зустріч з медпрацівниками

За графіком

Медпрацівник Лескова Н.І.

  12.

Виховний захід «Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі»

28.11

Викладач Івашкевич Ю.А.

  13.

Зустріч с працівниками поліції

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  14.

Робота гуртків художньої самодіяльності

За графіком

Керівники гуртків художньої самодіяльності

Спортивно-масова робота

  1.    

І етап змагань зі стрітболу між групами Чугуївського професійного ліцею

2 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

2.    

Підготовка збірної команди Чугуївського професійного ліцею для участі в обласних змаганнях зі стрітболу.

4 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

Робота бібліотеки

  1.    

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня української писемності та мови»

06.11 –10.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  2.    

Літературно-музична композиція до Дня української писемності та мови (1-3 курс)

09.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

   3.    

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня пам’яті жертв голодомору»

27.11 –30.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

  1.    

Читання лекцій та проведення бесід на теми:

- Зловживання алкоголем – причина руйнування сім’ї;

- Чарівні звуки твої, мово!

- Рівність прав та обов’язків всіх членів родини

01.11

07.11

14.11

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Вихователь Пастух З.В.

Вихователь Пастух З.В.

  2.    

Тренінг - «Розуміння моральних цінностей»

2.11

Вихователь Пастух З.В.

  3.    

Робота гуртка «Кудесники»

3.11

24.11

Вихователь Пастух З.В.

  4.    

Похід до музею ім. І.Ю. Рєпіна     

16.11

Вихователь Пастух З.В.

  5.    

Робота диспут-клубу «Твої проблеми,  молодь» на тему  «Шкідливий вплив тютюну»

17.11

Вихователь Іванова М.С.

  6.    

Вечір пам’яті жертв голодомору «Голодомор 1932-1933 років — геноцид українського народу»

23.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Вихователь Пастух З.В.

  7.    

Проведення загальних зборів гуртожитку

29.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Вихователь Пастух З.В.

Охорона праці

  1.    

Перевірка стану ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці

та безпеки життєдіяльності та проведення інструктажів щодо попередження всіх видів дитячого травматизму

Протягом місяця

Інженер з охорони праці

Щедріна З.В.

Фінансова діяльність

  1.   

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

01.11

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

Бухгалтер Тульська Л.О.

    2.   

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

До 03.11

Бухгалтер Кононевич О.М.

   3.   

Оформлення меморіальних ордерів №5,14

До 03.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

   4.   

Оформлення меморіальних ордерів №2,2/1,;3,3/1,3/2,;4,4/1,4,/2,;6,18

До 06.11

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

   5.   

Оформлення меморіальних ордерів

 № 9,10,13,18

До 06.11

Бухгалтер Кононевич О.М.

  6.   

Підготовка всіх форм звітностей за жовтень 2017 року для:

-  казначейства (форма № 7)

- ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

- інформація по ком. послугам;

- інформація по фінансуванню

До 06.11

Щосереди

01.11

13.11

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  7.   

Робота з головною книгою

10.11

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  8.   

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків на 11.2017.

До 10.11

Бухгалтер Кононевич О.М.

  9.   

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.11

До 25.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

  10.

Нарахування стипендії

До 22.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

  11.

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

До 24.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

  12.

Робота в програмі «Медок» - щомісячна форма персоніфікації

26.11 – 02.12

Бухгалтер Сердюк І.П.

  13.

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

  1.   

Складання плану заходів по пожежній безпеці

01.11 – 03.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  2.   

Прибирання бордюрів по вул. Героїв Чорнобильців та провулку Мічуріна

06.11 – 10.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  3.   

Складання актів на списання матеріалів

27.11 – 28.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  4.   

Ремонт туалету на ІІІ поверсі навчального корпусу

30.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  5.   

Ремонт меблів  в гуртожитку

30.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  6.   

Ремонт столів  та стільців в їдальні

30.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  7.   

Списання бойлерної

30.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  8.   

Складання  звітів по електроенергії

30.11

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

Робота профспілкового комітету

  1.    

Засідання профспілкового комітету

24.11

Голова профспілки

Новицький В.М.

         

 

Заступник директора з НВР                                                                                           Журняєв А.В.