ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на березень 2018 року

ukash

-
ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на березень 2018 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка                                                                        

 

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на березень 2018 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

  1.    

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

  2.    

Тематичні загальноліцейні лінійки:

- до Дня народження Т.Г. Шевченка;

- «Тримай себе в руках!». Поведінка в стресових ситуаціях;

- до всесвітнього Дня поезії (21.03);

- до Дня Національної гвардії України

07.03

14.03

21.03

28.03

Викладач Фоміна Л.І.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Практичний психолог

Шевченко І.В.

Викладач Бєдухова О.В.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Викладач Яковлєв К.М.

  3.    

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

Навчально-виробнича робота

  1.    

Засідання методичних комісій:

   

- природно-математична

01.03

Викладач Апатченко О.І.

- суспільно-гуманітарна

03.03

Викладач Фоміна Л.І.

- фізичного виховання, захисту Вітчизни

06.03

Викладач Яковлєв К.М.

- будівельних професій

09.03

Викладач Аніскін М.М.

- обслуговуючих професій

11.03

Викладач Аккерман В.Я.

 

- класних керівників

22.03

Викладач Івашкевич Ю.А.

  2.    

ІМН:

- про організацію та проведення ДПА випускних груп;

- про підсумки учнівських обласних олімпіад із ЗОП;

- про підсумки конкурси-виставки дидактичних матеріалів викладачів ЗОП

13.03

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Методист Волкова Н.А.

Методист Волкова Н.А.

  3.    

Засідання стипендіальної комісії

19.03

Голова стипендіальної комісії, члени комісії

  4.    

Засідання атестаційної комісії педпрацівників ліцею

20.03

Адміністрація, медпрацівники, що атестуються

  5.    

Тиждень суспільно-гуманітарного циклу

26.03 – 02.04

Голова МК Фоміна Л.І.

  6.    

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій (згідно плану)

27.03

Голова Апатченко О.І.

  7.    

Робота школи молодого спеціаліста

30.03

Голова Касалап А.М.

Методист Волкова Н.А.

  8.    

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом   місяця

Методист Волкова Н.А.

  9.    

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

15.02

Голова Апатченко О.І.

Виховна робота

  1.    

Засідання волонтерів

02.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  2.    

Виховні години

«На струнах Кобзаревої душі»

05.03

Класні керівники

Майстри в/н

  3.    

Святковий концерт до Міжнародного Жіночого Дня 8 березня

07.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

  4.    

Виховні години: «Моральні якості, особливості їх   вияву у різних   сферах діяльності людини»

12.03

Класні керівники

Майстри в/н

 5.    

Круглий стіл

«Життя і творчість Кобзаря»

12.03

Викладач Фоміна Л.І.

Викладач Яковлєв К.М.

  6.    

Зустріч з мед. працівниками

За графіком

Медпрацівник Лєскова Н.І.

  7.    

Зустріч с працівниками поліції

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  8.    

Виховні години

«Здоров`я – головний життєвий скарб»

19.03

Класні керівники

Майстри в/н

  9.    

Виховна година в групі КК-12

«Як оминути лихо»

19.03

Практичний психолог

Шевченко І.В.

  10.

Засідання учнівського парламенту

20.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  11.

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

22.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  12.

Виховні години до Дня

Національної гвардії України

26.03

Класні керівники

Майстри в/н

  13.

Урок мужності «Національна гвардія на захисті України»

26.03

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  14.

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователя

29.03

Голова МК класних керівників

Апатченко О.І.

Спортивно-масова робота

  1.    

Виховний захід для дівчат

«Нумо, дівчата!»

13.03

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

  2.    

        Участь в обласних змаганнях з плавання

15.03

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

3.    

         Змагання з армреслінгу серед юнаків ліцею

4 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

Робота бібліотеки

  1.    

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «До Дня народження Т.Г.Шевченка»

01.03 – 31.03

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  2.    

Літературно-музична композиція «Кохання в житті Т.Шевченка»

06.03

Вихователь Пастух З.В. Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  3.    

Конкурс на кращого читця поезії

Т.Г. Шевченка

15.03

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

  1.    

Читання лекцій та проведення бесід на теми:

- «Здоров’я йде з тютюновим димом»;

- «Правова свідомість – ознака вихованості молоді»;

- «Тероризм в наші дні: що це таке?»

01.03

13.03

21.03

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Вихователь Пастух З.В.

Вихователь Пастух З.В.

  2.    

Проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності

01.03

Вихователь Іванова М.С.

  3.    

Робота гуртка «Кудесники»

05.03

29.03

Вихователь Пастух З.В.

  4.    

Привітання дівчат з Міжнародним жіночим днем 8 березня

07.03

Вихователь Пастух З.В.

  5.    

Єдиний день правового виховання

13.03

Вихователь Пастух З.В.

  6.    

Лекції на тему:

- «Про користь загартовування»;

- «Туберкульоз: проблеми, лікування, профілактика»

14.03

28.03

Медпрацівник Лєскова Н.І.

  7.    

Зустріч з психологом

Кожен вівторок, четвер місяця

Практичний психолог Шевченко І.В.

  8.    

Робота диспут-клубу «Твої проблеми, молодь».

Тема «У пошуках спільної мови»

16.03

Вихователь Іванова М.С.

  9.    

Робота Ради гуртожитку

26.03

Вихователь Пастух З.В.

Голова Ради гуртожитку

  10.

Проведення загальних зборів гуртожитку

30.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Вихователь Пастух З.В.

  11.

Підведення підсумків огляду-конкурсу «Краща кімната гуртожитку»

30.03

Майстри в/н

Вихователь Пастух З.В.

Голова Ради гуртожитку

Охорона праці

 

  1.    

Організація і контроль за проведенням необхідних планових та позапланових заходів з охорони праці у кожному структурному підрозділі

Протягом місяця

Інженер з охорони праці Щедріна З.В.

Фінансова діяльність

  1.   

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

01.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

Бухгалтер Тульська Л.О.

 2.   

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

До 03.03

Бухгалтер Кононевич О.М.

  3.   

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

До 03.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

  4.   

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 06.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  5.   

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 06.03

Бухгалтер Кононевич О.М.

  6.   

Підготовка всіх форм звітностей за лютий 2018 року для:

- казначейства (форма № 7)

- ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

- інформація по ком. послугам;

- інформація по фінансуванню

До 06.03

Кожен вт-ср

01.03; 13.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  7.   

Робота з головною книгою

10.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  8.   

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 10.03

Бухгалтер Кононевич О.М.

  9.   

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.03, 25.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

  10.

Нарахування стипендії

До 22.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

  11.

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.03, 26.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

  12.

Робота в програмі «Медок» - щомісячна форма персоніфікації

З 26.03

по 02.04

Бухгалтер Сердюк І.П.

  13.

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

  1.   

Ремонт туалету на 3 поверсі навчального корпусу

Протягом місяця

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  2.   

Ремонт меблів в гуртожитку

Протягом місяця

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  3.   

Ремонт столів та стільців в їдальні

Протягом місяця

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  4.   

Проведення списання матеріальних цінностей після інвентаризації

14.03

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  5.   

Проведення інструктажів

Протягом місяця

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  6.   

Складання актів на списання матеріалів

26.03 – 27.03

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  7.   

Складання звітів по електроенергії

30.03

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

  8.   

Облік електроенергії

Щоденно

Завідувач господарства

Сердюк С.Г.

Робота профспілкового комітету

  1.    

Засідання профспілкового комітету

12.03

Голова профспілкового комітету Новицький В.М.

         

 

Заступник директора з НВР                                                                                         Журняєв А.В.