План роботи ІПП на вересень 2018 року

ukash

-
План роботи ІПП на вересень 2018 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка                                                                        

 

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на вересень 2018 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

1.     

Нарада при директорі

Щовівторка

Адміністрація

2.     

Тематичні загальноліцейні лінійки:

- «Знайомство з адміністрацією ліцею. Правила поведінки в ліцеї»;

- «до Дня фізичної культури та спорту»;

- «До Дня партизанської слави»;

- «до Всеукраїнського дня бібліотек»

05.09

12.09

19.09

26.09

Адміністрація ліцею

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Викладач Яковлєв К.М.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

3.     

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

Навчально-виробнича робота

1.     

Засідання методичних комісій:

   

- природно-математична

04.09

Викладач Апатченко О.І.

- суспільно-гуманітарна

05.09

Викладач Фоміна Л.І.

- фізичного виховання, захисту Вітчизни

06.09

Викладач Яковлєв К.М.

- обслуговуючих професій

07.09

Викладач Аніскін М.М.

- будівельних професій

10.09

Викладач Аккерман В.Я.

 

- класних керівників

11.09

Викладач Івашкевич Ю.А.

2.     

Надання звітів з формами 1, 2-профтех

Згідно графіка ДНО ХОДА 05.09

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

3.     

Затвердження звітно-плануючої документації викладачів та майстрів виробничого навчання

До 10.09

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.Методист Волкова Н.А.

4.     

Інструктивно-методична нарада:

- єдині вимоги до плануючої документації, навчальних програм та планів;

- огляд нормативних документів, затвердження плануючої документації;

- уточнення педагогічного навантаження викладачів.

11.09

Методист Волкова Н.А.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Методист Волкова Н.А.

5.     

Засідання НМР ліцею (згідно плану роботи)

12.09

Адміністрація

6.     

Засідання стипендіальної комісії

17.09

Голова стипендіальної комісії, члени комісії

7.     

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій (згідно плану)

25.09

Голова Апатченко О.І.

8.     

Робота школи молодого спеціаліста

28.09

Керівник викладач-методист Касалап А.М.

9.     

Відвідування відкритих уроків виробничого і теоретичного навчання

Згідно графіка

Адміністрація

Голови МК

Викладачі

Майстри виробничого навчання

10. 

Розпочати роботу щодо складання документації на обласний конкурс-огляд кабінетів Захисту Вітчизни

Протягом місяця

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Методист Волкова Н.А.

11. 

Робота за планом НМЦ ПТО у Харківській області

Протягом місяця

Методист Волкова Н.А.

12. 

Проведення вхідного діагностування учнів І курсу з предметів ЗОП та складання звітів по результатам проведення

До 02.10

Методист Волкова Н.А.

Викладачі ЗОП:

Івашкевич К.В.

Мамін О.А.

Фоміна Л.І.

Апатченко О.І.

Виховна робота

1.     

Урочисті заходи з нагоди святкування     Дня знань

03.09

Заступник директора з НВР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків художньої самодіяльності

2.     

Перший урок за темою «Розкажемо Європі про себе»

03.09

Викладач Апатченко О.І.

3.     

Затвердження спільних планів Чугуївського професійного ліцею з:

- ЦСССДМ   м. Чугуєва;

- Чугуївською центральною районною лікарнею ім. М.І. Кононенка;

- Службою у справах дітей м. Чугуєва;

- Сектором ювенальної превенції ВП ГУНП в Харківській області;

Протягом місяця

Заступник директора з НВихР

Торяник К.Ю.

Соціальний педагог

Апатченко К.В.

4.     

Анкетування «Твої моральні якості»

І тиждень місяця

Практичний психолог Шевченко І.В.

5.     

Зустріч з медпрацівниками

Протягом місяця

Медпрацівник Лєскова Н.І.

6.     

Зустріч з працівниками поліції

Протягом місяця

Заступник директора з НВихР

Торяник К.Ю. Соціальний педагог Апатченко К.В.

7.     

Батьківські збори в групах

За графіком

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

8.     

Засідання МК класних керівників, майстрів виробничого навчання, бібліотекаря, вихователів

11.09

Голова МК класних керівників Апатченко О.І.

9.     

Засідання волонтерів

13.09

Заступник директора з НВихР

Торяник К.Ю.

Соціальний педагог Апатченко К.В.

10. 

Засідання учнівського Парламенту

20.09

Заступник директора з НВихР

Торяник К.Ю.

Соціальний педагог Апатченко К.В.

Практичний психолог Шевченко І.В.

11. 

Засідання Ради з профілактики правопорушень

27.09

Заступник директора з НВихР

Торяник К.Ю.

12. 

Робота гуртків художньої самодіяльності

За графіком

Керівники гуртків

Спортивно-масова робота

1.     

Сфорувати збірну команду ліцею для участі в міському святі до Дня фізичної культури та спорту

2 субота

місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

2.     

Підготовка та проведення тижня фізичної культури

3 тиждень місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Робота бібліотеки

1.     

Виставка до першого уроку в бібліотеці ліцею «Розкажемо Європі про себе»

03.09

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Тематична виставка в бібліотеці «Партизанськими стежками рідного краю»

17.09 – 21.09

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Учнівський актив

Робота в гуртожитку

1.     

Чергування в гуртожитку адміністрації ліцею, викладачів, майстрів виробничого навчання

За графіком

Соціальний педагог Апатченко К.В.

Практичний психолог Шевченко І.В.

Майстри виробничого навчання

Класні керівники

2.     

Дотримання плану роботи гуртожитку

Протягом місяця

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

3.     

Проведення загальних зборів гуртожитку

18.09

Заступник директора з НВихР

Торяник К.Ю.

Вихователь Пастух З.В.

4.     

Проведення вечору відпочинку

«Будемо знайомі»

21.09

Вихователь Пастух З.В.

Фінансова діяльність

1.     

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

03.09

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

2.     

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

03.09

Бухгалтер Кононевич О.М.

3.     

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

03.09

Бухгалтер Сердюк І.П.

4.     

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 04.09

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

5.     

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 04.09

Бухгалтер Кононевич О.М.

6.     

Підготовка всіх форм звітностей за квітень 2018 року для:

- казначейства (форма № 7)

- ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

- інформація по ком. послугам;

- інформація по фінансуванню

До 07.09

Кожен вт-ср

04.09; 11.09

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

7.     

Робота з головною книгою

10.09

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

8.     

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 10.09

Бухгалтер Кононевич О.М.

9.     

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.09, 25.09

Бухгалтер Сердюк І.П.

10. 

Нарахування стипендії

До 21.09

Бухгалтер Сердюк І.П.

11. 

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.09, 26.09

Бухгалтер Сердюк І.П.

12. 

Робота в програмі «Медок» - щомісячна форма персоніфікації

З 26.09

по 02.10

Бухгалтер Сердюк І.П.

13. 

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Охорона праці

1.     

Контроль за веденням журналів реєстрації інструктажів

Протягом місяця

Інженер з охорони праці Помазан Л.С.

2.     

Контроль за проведенням і оформленням інструктажів з безпеки життєдіяльності учнів

Протягом місяця

Інженер з охорони праці Помазан Л.С.

Робота профспілкового комітету

1.     

Засідання профспілки.

Тема «Про здійснення контролю за дотриманням адміністрацією норм оплати праці та матеріального заохочення»

21.09

Голова профспілки

Новицький В.М.

 

 

 

   Заступник директора з НВР                                                                                      Журняєв А.В.