План роботи ІПП на жовтень 2018 року

ukash

-
План роботи ІПП на жовтень 2018 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка                                                                        

 

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на жовтень 2018 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

1.     

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

2.     

Тематичні загальноліцейні лінійки:

- до Дня людей похилого віку. До міжнародного дня проти насильства;

- до Дня захисника України. До Дня Українського козацтва. Покрова Святої Богородиці;

- до Дня працівника харчової промисловості (19.10). Міжнародного дня кухаря і кулінара (20.10);

- «Україна й НАТО». До Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй;

- до Дня визволення України від фашистських загарбників (28.10)

03.10

10.10

17.10

24.10

31.10

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Викладач Аккерман В.Я.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Яковлєв К.М.

3.     

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

Навчально-виробнича робота

1.     

Засідання методичних комісій:

   

- природно-математична

02.10

Викладач Апатченко О.І.

- суспільно-гуманітарна

04.10

Викладач Фоміна Л.І.

- фізичного виховання, захисту Вітчизни

05.10

Викладач Яковлєв К.М.

- обслуговуючих професій

08.10

Викладач Аккерман В.Я.

- будівельних професій

10.10

Викладач Аніскін М.М.

 

- класних керівників

16.10

Викладач Івашкевич Ю.А.

 

Проведення державної поетапної атестації в групі С-24 з професії «Столяр»

Згідно розкладу

05.10

Члени кваліфікаційної комісії

Майстер виробничого навчання Гальченко О.Б.

 

Організація профорієнтаційної роботи (підготовка наказу, закріплення педпрацівників за школами міста та району)

До 08.10

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

2.     

ІМН:

- про результати вхідного діагностування учнів І курсу;

- про проведення внутрішньоліцейних олімпіад із загальноосвітніх предметів та підготовку до обласних олімпіад і конкурсу дидактичних матеріалів;

- класний керівник у ліцеї, його вплив на якість виховної роботи з учнями на уроці та в позакласний час

09.10

Методист Волкова Н.А.

Методист Волкова Н.А.

Викладач Фоміна Л.І.

3.     

Проведення внутрішньоліцейних олімпіад із загальноосвітніх предметів та підготовку до обласних олімпіад і конкурсу дидактичних матеріалів

16.10 – 31.10

Методист Волкова Н.А.

Голови МК

4.     

Засідання стипендіальної комісії

16.10

Члени комісії

5.     

Засідання атестаційної комісії

До 20.10

Члени комісії

6.     

Підготовка та подання звіту за Формою

№ 3 (профтех) до відділу професійної освіти ДНО ХОДА

Згідно графіка ДНО ХОДА

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

7.     

Підготовка до участі в обласному огляді-конкурсі кабінетів «Захисту Вітчизни»

До 25.10

Методист Волкова Н.А.

Викладач предмета «Захист Вітчизни» Журняєв А.В.

8.     

Робота школи молодого спеціаліста

25.10

Керівник викладач-методист Касалап А.М.

9.     

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Волкова Н.А.

10. 

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

31.10

Голова Апатченко О.І.

Виховна робота

1.     

Урочисті заходи до Дня працівників освіти

04.10

Керівники гуртків художньої самодіяльності

2.     

Зустріч з мед працівниками

За графіком

Медпрацівник Лєскова Н.І.

3.     

Зустріч с працівниками поліції

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

4.     

Свято «Дари осені»

11.10

Викладач Аккерман В.Я.

Майстри виробничого навчання

5.     

Фотовиставка «Україна – більше за життя» до Дня захисника України

11.10 – 19.10

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Учні ліцею

6.     

Засідання волонтерів

12.10

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

7.     

Батьківські збори в групах

За графіком

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

8.     

Робота гуртків художньої самодіяльності

За графіком

Керівники гуртків художньої самодіяльності

9.     

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователя

16.10

Голова МК класних керівників Івашкевич Ю.А.

10. 

Засідання учнівського парламенту

18.10

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

11. 

Засідання Ради з профілактики правопорушень

26.10

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Спортивно-масова робота

1.     

Робота спортивної секції

Протягом місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

2.     

Участь збірної команди ліцею з міні-футболу в обласних змаганнях

І тиждень місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

3.     

Участь збірної команди ліцею з легкої атлетики в обласних змаганнях

11.10

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Робота бібліотеки

1.     

Тематична виставка і огляд літератури в бібліотеці до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана (1 жовтня)

02.10 - 05.10

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Літературна виставка в бібліотеці

до Дня Українського козацтва (14.10)

Протягом місяця

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

1.     

Тематичний вечір «Тільки ти історія належить, хто за неї бореться й живе»

04.10

Вихователь Пастух З.В.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Робота гуртка «Кудесники»

05.10

26.10

Вихователь Пастух З.В.

3.     

Відвідування КЦ «Імідж»

11.10

Вихователь Пастух З.В.

4.     

Робота диспут-клубу «Твоїх проблеми, молодь». Тема «Обережно: зелений змій!»

19.10

Вихователь Іванова М.С.

5.     

Вечір відпочинку «Осінній калейдоскоп»

24.10

Вихователь Пастух З.В.

6.     

Початок конкурсу «Краща кімната гуртожитку»

29.10

Вихователь Пастух З.В.

7.     

Проведення загальних зборів гуртожитку

29.10

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Фінансова діяльність

1.     

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

03.10

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

2.     

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

03.10

Бухгалтер Кононевич О.М.

3.     

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

03.10

Бухгалтер Сердюк І.П.

4.     

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 04.10

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

5.     

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 04.10

Бухгалтер Кононевич О.М.

6.     

Підготовка всіх форм звітностей за квітень 2018 року для:

- казначейства (форма № 7)

- ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

- інформація по ком. послугам;

- інформація по фінансуванню

До 07.10

Кожен вт-ср

04.10; 11.10

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

7.     

Робота з головною книгою

10.10

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

8.     

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 10.10

Бухгалтер Кононевич О.М.

9.     

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.10, 25.10

Бухгалтер Сердюк І.П.

10. 

Нарахування стипендії

До 21.10

Бухгалтер Сердюк І.П.

11. 

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.10, 26.10

Бухгалтер Сердюк І.П.

12. 

Робота в програмі «Медок» - щомісячна форма персоніфікації

З 26.10 по 02.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

13. 

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

14. 

Ремонт кабінету на І поверсі навчального корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

15. 

Забезпечення миючими засобами

До 05.10

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

16. 

Ремонт пожежного гідранту біля гуртожитку

До 25.10

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

17. 

Складання актів на списання матеріалів.

25.10 - 26.10

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

18. 

Укладання тротуарної плитки біля гуртожитку

Протягом місяця

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

19. 

Укладання договорів на проведення технічної перевірки   пожежних вогнегасників

До 31.10

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

20. 

Складання звітів по електроенергії

31.10

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

21. 

Облік електроенергії

Щодня

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

Охорона праці

1.     

Підготовка звітів до ДНО ХОДА

№ 1 – 15 та УСЗН № 1-3 за ІІІ квартал

До 05.10

Інженер з охорони праці

Помазан Л.С.

2.     

Інструктивно-методична нарада з керівниками структурних підрозділів щодо організації роботи з охорони праці табезпеки життєдіяльності в ліцеї

Жовтень

ІІ декада

Інженер з охорони праці

Помазан Л.С.

3.     

Контроль за організацією і безпечним проведенням заходів щодо підготовки ліцею в осінньо-зимовий період

Протягом місяця

Інженер з охорони праці

Помазан Л.С.

Робота профспілкового комітету

1.     

Засідання профспілкового комітету з питань контролю підготовки закладу до роботи в зимових умовах, готовність системи опалення, випробування систем електромережі та заземлення

19.10

Голова профспілки

Новицький В.М.

 

 

Заступник директора з НВР                                                                                         Журняєв А.В.