ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на листопад 2018 року

ukash

-
ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на листопад 2018 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

В.о. директора Чугуївського

професійного ліцею

_____________ А.В. Журняєв

 

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на листопад 2018 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

1.     

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

2.     

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

3.     

Тематичні загальноліцейні лінійки:

- до Дня української писемності та мови;

- до Міжнародного дня відмови від куріння;

- до Дня Гідності та Свободи України;

- до Дня пам’яті жертв Голодомору

07.11

14.11

21.11

28.11

Методист Волкова Н.А.

Викладач Фоміна Л.І.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Яковлєв К.М.

Навчально-виробнича робота

1.     

Засідання методичних комісій:

   

- природно-математична

01.11

Викладач Апатченко О.І.

- суспільно-гуманітарна

05.11

Викладач Фоміна Л.І.

- фізичного виховання, захисту Вітчизни

07.11

Викладач Яковлєв К.М.

- обслуговуючих професій

09.11

Викладач Аккерман В.Я.

- будівельних професій

12.11

Викладач Аніскін М.М.

2.     

- класних керівників

15.11

Викладач Івашкевич Ю.А.

3.     

Внутрішньоліцейний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

01.11 – 09.11

Методист Волкова Н.А.

Голова МК

суспільно-гуманітарної підготовки Фоміна Л.І.

4.     

Проведення поетапної атестації в групах ЕГЗ-23, КК-31

Згідно розкладу 02.11

Кваліфікаційна комісія

Майстри виробничого навчання Кобєлєв М.І., Лазаренко Л.А.

Викладачі Аніскін М.М., Аккерман В.Я.

5.     

Внутрішньоліцейний етап мовного конкурсу П. Яцика:

- учні ІІ курсу;

- учні ІІІ курсу

12.11 – 16.11

19.11 – 23.11

Методист Волкова Н.А.

Голова МК суспільно-гуманітарної підготовки Фоміна Л.І.

6.     

ІМН:

- про підсумки внутрішньоліцейних олімпіад

із загальноосвітніх предметів та підготовку до обласних олімпіад і конкурсу дидактичних матеріалів викладачів загальноосвітньої підготовки;

- передовий педагогічний досвід творчого викладача

13.11

Методист Волкова Н.А.

Викладач Касалап А.М.

7.     

Предметний тиждень природничо-математичного циклу

19.11

Голова МК

Апатченко О.І.

8.     

Засідання стипендіальної комісії

19.11

Члени комісії

9.     

Педрада:

- стан правової та психологічної підтримки дітей та молоді, які потрапили в складні соціальні умови. Завдання педагогічного колективу щодо успішного вирішення даного питання;

- про стан впровадження інноваційних технологій у початковій (середній, старшій) ланці як засіб розвитку інтересу в учнів до вивчення навчальних дисциплін;

- про підсумки поетапних атестацій в групах С-24, ЕГЗ-23, КК-31

02.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Голова лабораторії інноваційних технологій Апатченко О.І.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

10. 

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

28.11

Голова Апатченко О.І.

11. 

Робота школи молодого спеціаліста

29.11

Керівник викладач-методист

Касалап А.М.

12. 

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Волкова Н.А.

Виховна робота

1.     

Засідання батьківського всеобучу «Батьківський університет»

08.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Соціальний педагог Апатченко К.В.

Практичний психолог

Шевченко І.В.

2.     

Засідання волонтерів

09.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

3.     

Тиждень профілактики тютюнокуріння

13.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Соціальний педагог Апатченко К.В.

Практичний психолог

Шевченко І.В.

4.     

Зустріч з наркологом

За графіком

Медпрацівник Лескова Н.І.

5.     

Зустріч с працівниками кримінальної поліції

За графіком

Заступник директора

з НВихР Торяник К.Ю.

6.     

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователів

15.11

Голова МК класних керівників Івашкевич Ю.А.

7.     

Виховні години до Дня Гідності та Свободи України

19.11

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

8.     

Конкурс-огляд художньої самодіяльності груп І курсу

20.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

9.     

Вечір-реквієм «Революція Гідності: як це було…»

20.11

Викладач Мамін О.А.

10. 

Батьківські збори в групах

За графіком

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

11. 

Конкурс-огляд художньої самодіяльності груп ІІ курсу

21.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

12. 

Засідання учнівського Парламенту

23.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

13. 

Написання листів воїнам, які приймають участь в ООС

Протягом місяця

Класні керівники

Майстри виробничого навчання Вихователі

14. 

Виховний захід «Розіп’ята душа на хресті всевишньої печалі»

29.11

Викладач Івашкевич Ю.А.

15. 

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

29.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Спортивно-масова робота

1.     

Сформуватизбірну команду ліцею з міні-футболу для участі у щорічнихобласних спортивно-масовихзмаганняхсеред ПТНЗ

1 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

2.     

Підготувати збірну команду Чугуївського професійного ліцею для участі в обласних змаганнях з міні-футболу

1 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Викладач Апатченко О.І.

3.     

Провести товариську зустріч з міні-футболу з командою ЧПАЛ

Протягом місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Викладач Апатченко О.І.

4.     

Провести загальноліцейні змаганя зі стрітболу

4 тиждень

місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Викладач Апатченко О.І.

Робота бібліотеки

1.     

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до Дня української писемності та мови

05.11 – 09.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Літературно-музична композиція до Дня української писемності та мови

06.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

3.     

Тематична виставка в бібліотеці ліцею до Дня Гідності та Свободи України

19.11 – 21.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

4.     

Літературна виставка в бібліотеці ліцею «Геноцид українського народу 1932 -1933 рр.»

23.11 – 30.11

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

   1.     

Чергування в гуртожитку адміністрації, викладачів, майстрів в/н

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Соціальний педагог Апатченко К.В.

Практичний психолог

Шевченко І.В.

   2.     

Похід до музею ім. І.Ю.Рєпіна

14.11

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

   3.     

Дотримання плану роботи гуртожитку

Протягом місяця

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

  4.     

Робота диспут-клубу «Твої проблеми, молодь» на тему «Шкідливий вплив тютюну»

20.11

Вихователь Іванова М.С.

  5.     

Розвивально–пізнавальна гра   «Володар кілець»

21.11

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

  6.     

Проведення загальних зборів гуртожитку

29.11

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

Фінансова діяльність

  1.     

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

02.11

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

  2.     

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

02.11

Бухгалтер Кононевич О.М.

  3.     

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

02.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

  4.     

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 05.11

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

  5.     

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 05.11

Бухгалтер Кононевич О.М.

  6.     

Підготовка всіх форм звітностей за квітень 2018 року для:

- казначейства (форма № 7)

- ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

- інформація по ком. послугам;

- інформація по фінансуванню

До 07.11

Кожен вт-ср

05.11; 12.11

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

  7.     

Робота з головною книгою

09.11

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

  8.     

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 10.11

Бухгалтер Кононевич О.М.

  9.     

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.11, 26.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

  10. 

Нарахування стипендії

До 21.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

  11. 

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

12.11, 26.11

Бухгалтер Сердюк І.П.

 12. 

Робота в програмі «Медок» - щомісячна форма персоніфікації

З 26.11 по 03.12

Бухгалтер Сердюк І.П.

  13. 

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

  14. 

Ремонт кабінету на першому поверсі учбового корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  15. 

Укладання договорів на проведення технічної перевірки   пожежних вогнегасників.

До 12.11.

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

 16. 

Заміна світильників

(фойє, їдальня, кабінет № 13)

Протягом місяця

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  17. 

Забезпечення миючими   засобами

До 15.11

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  18. 

Укладання тротуарної плитки біля гуртожитку

Протягом місяця

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  19. 

Ремонт меблів в гуртожитку

Протягом місяця

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  20. 

Ремонт столів та стільців в їдальні.

Протягом місяця

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  21. 

Складання актів на списання матеріалів

26.11 – 27.11

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  22. 

Складання звітів по електроенергії

30.11

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

  23. 

Облік електроенергії

Щоденно

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

Охорона праці

  1.     

Перевірка стану ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності та проведення інструктажів щодо попередження всіх видів дитячого травматизму

Протягом місяця

Інженер з охорони праці

Помазан Л.С.

Робота профспілкового комітету

  1.     

Засідання профспілкового комітету

12.11

Голова профспілки

Новицький В.М.

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                                                                   Журняєв А.В.