ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на березень 2019 року

ukash

-
ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на березень 2019 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на березень 2019 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

1.     

Нарада при директорові

Щопонеділка

Адміністрація

2.     

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

3.     

Тематичні загальноліцейні лінійки:

- до міжнародного жіночого дня

- «Тарас Шевченко в наших серцях» в рамках проведення тижня суспільно-гуманітарних наук

- до всесвітнього Дня поезії (21.03)

- до Дня Національної гвардії України

06.03

13.03

20.03

27.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Методист Волкова Н.А.

Викладач Фоміна Л.І.

Директор Грушка В.Ю.

Викладач Бєдухова О.В.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Викладач Яковлєв К.М.

Навчально-виробнича робота

1.     

Засідання методичних комісій:

   

- природно-математична

01.03

Викладач Апатченко О.І.

- суспільно-гуманітарна

04.03

Викладач Фоміна Л.І.

- фізичного виховання, захисту Вітчизни

06.03

Викладач Яковлєв К.М.

- обслуговуючих професій

11.03

Викладач Аккерман В.Я.

- будівельних професій

13.03

Викладач Аніскін М.М.

  2.     

- класних керівників

28.03

Викладач Івашкевич Ю.А.

  3.     

Тиждень суспільно-гуманітарного циклу

04.03 – 07.03

Голова МК Фоміна Л.І.

  4.     

ІМН:

- про підсумки учнівських обласних олімпіад із ЗОП;

- про підсумки конкурсу-виставки дидактичних матеріалів викладачів ЗОП

12.03

Методист Волкова Н.А.

Методист Волкова Н.А.

5.     

Засідання стипендіальної комісії

18.03

Члени комісії

6.     

Засідання атестаційної комісії педпрацівників ліцею

21.03

Методист Волкова Н.А.

7.     

Поетапна атестація в групі КК-21

22.03

Члени атестаційної комісії

8.     

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

27.03

Голова Апатченко О.І.

9.     

Участь у засідання атестаційної комісії 3-го рівня при ДНО ХОДА

28.03

Директор Грушка В.Ю.

10. 

Проведення відкритих уроків (реалізація методичної теми викладача, майстра в\н)

За окремим графіком

Адміністрація, голови МК, викладачі, майстри виробничого навчання

11. 

Робота школи молодого спеціаліста (згідно плану)

28.03

Голова Касалап А.М.

12. 

Поетапна атестація в групі КК-1

29.03

Члени атестаційної комісії

13. 

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Волкова Н.А.

Виховна робота

1.     

Засідання волонтерів

01.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

2.     

Святкування Масляної

05.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Кафедра кухарів; кондитерів

3.     

Святковий концерт

до Міжнародного Жіночого Дня

8 березня

06.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

4.     

«Леся Українка та Пантелеймон Куліш – геніальні діти України» Заочна екскурсія до пам’ятних місць життя та творчості (в рамках проведення тижня суспільно-гуманітарних дисциплін)

12.03

Викладач Фоміна Л.І.

Викладач Яковлєв К.М. Викладач Торяник К.Ю.

5.     

Бесіда «Українська Центральна Рада. Історичні події»

15.03

Викладач Яковлєв К.М.

6.     

Виховна година «Сонячні діти» до міжнародного дня людини з синдромом Дауна

18.03

Соціальний педагог Апатченко К.В.

7.     

Засідання учнівського Парламенту

19.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

8.     

Засідання Штабу профілактики правопорушень

21.03

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

9.     

Індивідуальна діагностика учнів групи ризику (за методиками І. Ковальчука, С. Будасі)

Протягом місяця

Практичний психолог Шевченко І.В.

10. 

Лекція-бесіда «Туберкульоз. Все, що треба про нього знати»

25.03

Медпрацівник Лєскова. Н.І.

11. 

Зустріч з мед. працівниками

За графіком

Медпрацівник Лєскова. Н.І.

12. 

Зустріч с працівниками поліції

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

13. 

Урок мужності «Національна гвардія на захисті України»

26.03

Викладач Захисту Вітчизни Журняєв А.В.

14. 

Робота гуртків художньої самодіяльності

За графіком

Керівники гуртків художньої самодіяльності

15. 

Батьківські збори в групах

За графіком

Класні керівники

Майстри в/н

16. 

Індивідуальні бесіди з батьками

Протягом місяця

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

17. 

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователів

28.03

Голова МК класних керівників Івашкевич Ю.А.

Спортивно-масова робота

1.     

Робота спортивної секції

Протягом місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

2.     

«Нумо, дівчата!»

13.03

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

3.     

Змагання з армреслінгу серед юнаків

4 тиждень місяця

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Робота бібліотеки

1.     

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «До Дня народження Т.Г. Шевченка»

01.03 – 31.03

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Літературно-музична

Композиція «Кохання в

житті Т.Шевченка»

05.03

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

3.     

Конкурс на кращого читця поезії Т.Г. Шевченка

14.03

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

1.     

Чергування в гуртожитку адміністрації, викладачів, майстрів в/н

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю. Практичний психолог Шевченко І.В.

Викладачі

Майстри в/н

2.     

Дотримання плану роботи гуртожитку

Протягом місяця

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

3.     

Проведення загальних зборів гуртожитку

29.03

Вихователь гуртожитку Пастух З.В.

Фінансова діяльність

1.     

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

01.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

Бухгалтер Тульська Л.О.

2.     

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

До 04.03

Бухгалтер Кононевич О.М.

3.     

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

До 04.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

4.     

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 06.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

5.     

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 06.03

Бухгалтер Кононевич О.М.

6.     

Підготовка всіх форм звітностей за лютий 2018 року для:

- казначейства (форма № 7)

- ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

- інформація по ком. послугам;

- інформація по фінансуванню

До 06.03

Кожен вт-ср

05.03; 12.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

7.     

Робота з головною книгою

11.03

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

8.     

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 11.03

Бухгалтер Кононевич О.М.

9.     

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.03, 25.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

10. 

Нарахування стипендії

До 23.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

11. 

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.03, 26.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

12. 

Робота в програмі «Медок» - щомісячна форма персоніфікації

З 26.03

по 02.04

Бухгалтер Сердюк І.П.

13. 

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

1.     

Ремонт кабінету на першому поверсі учбового корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

2.     

Підключення Інтернету до кабінетів №32, № 34, кімнаті майстрів в/н та старшого майстра

Протягом місяця

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

3.     

Проведення списання матеріальних цінностей після інвентаризації

04.03 – 11.03

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

4.     

Складання актів на списання матеріалів

25.03 – 28.03

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

5.     

Складання звітів по електроенергії

29.03

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

Охорона праці

1.     

Організація і контроль за проведенням необхідних планових та позапланових заходів з охорони праці у кожному структурному підрозділі

Протягом місяця

Інженер з охорони праці Помазан Л.С.

Робота профспілкового комітету

1.     

Засідання профспілкового комітету

12.03

Голова профспілкової організації Новицький В.М.

 

 

Заступник директора з НВР                                                                                   Журняєв А.В.