ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на січень-лютий 2018 року

                                                                                              ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка                                                                         

 

ПЛАН

роботи  ІПП Чугуївського професійного ліцею

на січень-лютий 2018 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

  1.    

Нарада при директорі

Щопонеділка

Адміністрація

  2.    

Загальноліцейні лінійки:

– до Дня Соборності України «Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!».

Водохреще;

– до Дня пам’яті героїв Крут, до міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту;

– в рамках проведення тижня профілактики вживання алкоголю;

– в рамках проведення тижня профілактики наркоманії;

– до Міжнародного Дня рідної мови.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

– до Дня Героїв Небесної Сотні;

– Тематична лінійка «Давайте поважать один одного»

17.01

24.01

31.01

07.02

14.02

21.02

28.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Яковлєв К.М.

Викладач Яковлєв К.М.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Фоміна Л.І.

Викладач Апатченко О.І.

Майстер виробничого навчання Апатченко О.М.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  3.    

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

Навчально-виробнича робота

  1.    

Засідання методичних комісій:

   

– природно-математична

04.01; 01.02

Викладач Апатченко О.І.

– суспільно-гуманітарна

05.01; 02.02

Викладач Фоміна Л.І.

– фізичного виховання, захисту Вітчизни

10.01; 06.02

Викладач Яковлєв К.М.

– обслуговуючих професій

11.01; 07.02

Викладач Аккерман В.Я.

– будівельних професій

12.01; 08.02

Викладач Аніскін М.М.

 

– класних керівників

31.01

Викладач Івашкевич Ю.А.

  2.    

Педагогічна рада:

– підсумки навчально-виробничої та виховної работи ліцею за І семестр 2017/2018 н.р.

Затвердження Правил призначення академічних, соціальних стипендій учням ліцею;

– затвердження завдань та допуск учнів ІІІ курсу до ДПА;

– сучасні підходи до організації роботи з молодими викладачами.

12.01

Директор Грушка В.Ю.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Старший майстер Помазан Л.С.

Методист Волкова Н.А.

Інженер з охорони праці

Щедріна З.В.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Методист Волкова Н.А.

Керівник школи молодого спеціаліста, викладач-методист Касалап А.М.

  3.    

Педагогічні читання

11.01

Методист Волкова Н.А.

  4.    

Засідання стипендіальної комісії

15.01

Голова стипендіальної комісії, члени комісії

  5.    

Проведення державної кваліфікаційної атестації у групі ЕГЗ-1

19.01

Директор Грушка В.Ю.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Старший майстер Помазан Л.С.

Інженер з ОП Щедріна З.В.

Майстер виробничого навчання Божко М.Ф.

Викладач Аніскін М.М.

  6.    

Відкритий виховний захід з професії «Кухар; Кондитер»

25.01

Голова МК Аккерман В.Я.

Майстри виробничого навчання

  7.    

Проведення державних поетапних атестацій в групах:

– КК-21;

– ПМ-2;

– Ш-4

26.01

23.02

23.02

Директор Грушка В.Ю.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Старший майстер Помазан Л.С.

Інженер з ОП Щедріна З.В.

Майстри виробничого навчання, викладачі

  8.    

Засідання волонтерів

19.01

09.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  9.    

Засідання учнівського парламенту

26.01

23.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  10.

Роботи школи ППД

31.01

Голова, викладач-методист Бєдухова О.В.

Методист Волкова Н.А.

  11.

Проведення відкритих уроків викладачів, майстрів виробничого навчання

Згідно графіка

Адміністрація, викладачі, майстри виробничого навчання

  12.

Участь в обласному етапі учнівських олімпіад:

– математика

– українська мова  та література

– правознавство

– хімія

– інформатика

– іноземна мова (англійська)

– фізика

– історія

– біологія

06.02

06.02

06.02

13.02

13.02

13.02

20.02

20.02

20.02

Методист Волкова Н.А.

Викладач Апатченко О.І.

Викладач Фоміна Л.І.

Викладач Бєдухова О.В.

Викладач Мамін О.А.

Викладач Івашкевич Ю.А.

Викладач Пастух З.В.

Викладач Івашкевич К.В.

Викладач Яковлєв К.М.

Викладач Івашкевич К.В.

  13.

Тиждень будівельних професій

12.02 – 16.02

Голова МК Аніскін М.М.

  14.

ІМН:

– підсумки роботи методичних комісій за І семестр 2017/2018 н.р.;

– про проведення загальноліцейних та підготовку обласних конкурсів фахової майстерності;

– про організацію самоврядування в ліцеї

14.02

Методист Волкова Н.А.

Голови МК

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  15.

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

15.02

Голова Апатченко О.І.

Виховна робота

  1.    

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

18.01

15.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  2.    

Тематичний вечір «Люби, шануй, оберігай свій край, що зветься Україна» до Дня Соборності України (22.01)

19.01

Викладач Аніскін М.М.

  3.    

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователя

25.01

22.02

Голова МК класних керівників

  4.    

Зустріч з медпрацівниками

За графіком

Медпрацівник Лескова Н.І.

  5.    

Зустріч с працівниками правоохоронних органів

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  6.    

Тиждень профілактики алкоголізму

29.01 – 02.02

за окремим графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лескова Н.І.

  7.    

Тиждень профілактики наркоманії

05.02–09.02

за окремим графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лескова Н.І.

  8.    

Звітний концерт художньої самодіяльності в рамках обласного огляду

08.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

  9.    

Виставка технічної та декоративно-прикладної творчості в рамках обласного огляду

08.02

Заступник директора з НВР Журняєв А.В. Класні керівники.

Майстри виробничого навчання

  10.

Батьківські збори в групах

За графіком

Класні керівники.

Майстри виробничого навчання

  11.

Індивідуальні бесіди з батьками

Протягом місяця

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  12.

Привітання учнів ліцею з Днем всіх закоханих

14.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю. Керівники гуртків

  13.

Покладання квітів до пам’ятника воїнам загиблим в Афганістані

15.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю. Класні керівники.

Майстри виробничого навчання

  14.

Зустріч учнів ліцею з учасниками бойових дій на території інших держав

15.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  15.

Урок мужності «До Дня Героїв Небесної Сотні»

20.02

Майстер в/н Гальченко О.Б.

  16.

Робота гуртків художньої самодіяльності

За графіком

Керівники гуртків художньої самодіяльності

Спортивно-масова робота

  1.    

Робота спортивної секції

Протягом місяця

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

  2.    

Змагання з волейболу між викладачами та учнями ліцею

За окремим графіком

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

  3.    

Змагання з шахів та шашок

4 тиждень січня

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

  4.    

Змагання з волейболу

2 тиждень лютого

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

  5.    

Обласні змагання з волейболу

3 тиждень лютого

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

  6.    

«Нумо, хлопці!»

21.02

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

Робота бібліотеки

  1.    

Літературна виставка до дня  Соборності України

22.01 – 31.01

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  2.    

Проведення бібліотечно-бібліографічного заняття за програмою «Учися бути читачем» з учнями 1 курсу

28.01

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  3.    

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня пам’яті Героїв Крут»

29.01 – 02.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  4.    

Виставка в бібліотеці ліцею до «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

12.02 –16.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  5.    

Конкурс на кращого читця поезії

про кохання до Дня Святого Валентина

12.02 – 13.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  6.    

Літературна виставка до Міжнародного дня рідної мови

16.02 – 27.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

  7.    

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня Героїв Небесної Сотні»

19.02 – 23.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

  1.    

Робота гуртка «Кудесники»

05.01; 30.01

03.02; 27.02

Вихователь Пастух З.В.

  2.    

 Робота диспут-клубу «Твої проблеми, молодь». Теми:

– «Як домогтися, щоб тебе поважали?»

– «Світ твоїх захоплень»

16.01

09.02

Вихователь Іванова М.С.

  3.    

Тематичні вечори:

– «дозвольте поколядувати!»

– щедра кутя»

06.01

13.01

Вихователь Пастух З.В.

  4.    

Лекції: на теми:

– «Інфекційні захворювання. Їх профілактика та заходи боротьби з ними»;

– «Фізкультура і спорт разом ідуть»

29.01

26.02

Вихователь Пастух З.В.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

  5.    

Проведення загальних зборів гуртожитку на тему «Шкідливі звички молодої людини»

30.01

28.02

Вихователь Пастух З.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

  6.    

Літературно-музична композиція до річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої для нас, як приклад!»

21.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Вихователь Пастух З.В.

Охорона праці

  1.    

Контроль стану охорони праці та безпеки життєдіяльності

(згідно графіку)

Протягом січня/лютого

Інженер з охорони праці

Щедріна З.В.

  2.    

Надання індивідуальних консультацій керівникам структурних підрозділів та працівникам ліцею щодо проведення інструктажів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

Протягом січня/лютого

Інженер з охорони праці

Щедріна З.В.

Фінансова діяльність

  1.   

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

02.01

01.02

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

Бухгалтер Тульська Л.О.

  2.   

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

До 03.01

03.02

Бухгалтер Кононевич О.М.

  3.   

Оформлення меморіальних ордерів       № 5,14

До 03.01

03.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

  4.   

Оформлення меморіальних ордерів №2,2/1,;3,3/1,3/2,;4,4/1,4,/2,;6,18

До 06.01

06.02

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  5.   

Оформлення меморіальних ордерів

 № 9,10,13,18

До 06.01

06.02

Бухгалтер Кононевич О.М.

  6.   

Підготовка всіх форм звітностей за грудень 2017 року, січень 2018 для:

–  казначейства (форма № 7)

– ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

– інформація по ком. послугам;

– інформація по фінансуванню

До 11.01.

До 06.02

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  7.   

Робота з головною книгою

10.01

10.02

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  8.   

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 10.01.

10.02

Бухгалтер Кононевич О.М.

  9.   

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.01.; 25.01

До 12.02; 25.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

  10.

Нарахування стипендії

До 22.01

22.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

  11.

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

До 24.01

24.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

  12.

Робота в програмі «Медок» – щомісячна форма персоніфікації

26.01 – 02.02

26.02 – 02.03

Бухгалтер Сердюк І.П.

  13.

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

  1.   

Проведення списання матеріальних цінностей після інвентаризації

09.01 – 12.01

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  2.   

Ремонт душової на 3-му поверсі гуртожитку

Протягом січня місяця

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  3.   

Складання актів на списання матеріалів

25.01. – 26.01

26.02 – 27.02

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  4.   

Складання звітів по електроенергії

31.01

28.02

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  5.   

Проведення інструктажів

Протягом січня місяця

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  6.   

Ремонт меблів  в гуртожитку

Протягом січня місяця

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  7.   

Ремонт столів  та стільців в їдальні

Протягом січня місяця

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  8.   

Ремонт туалету на ІІІ поверсі учбового корпусу

  Лютий 2018

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  9.   

Ремонт меблів  в гуртожитку

Протягом місяця

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  10.

Ремонт столів  та стільців в їдальні

Протягом місяця

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

  11.

Проведення списання матеріальних цінностей

05.02 – 09.02

Завідуючий господарством Сердюк С.Г.

Робота профспілкового комітету

  1.    

Засідання профспілкового комітету:

– Затвердження плану роботи профспілкового комітету на 2018 рік;

– Про план роботи профспілкового комітету щодо здійснення громадського контролю за дотриманням адміністрацією законодавства про працю та охорону праці.

05.01

09.02

Голова профспілки

Новицький В.М.

         

Заступник директора з НВР                                                                                           Журняєв А.В. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *