ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на січень-лютий 2019 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка

 

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на січень-лютий 2019 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

1.     

Нарада при директорові

Щопонеділка

Адміністрація

2.     

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

3.     

Тематичні загальноліцейні лінійки:

– про підсумки освітнього процесу в І семестрі (середній бал, відвідування, стипендія); в рамках проведення тижня профілактики вживання алкоголю;

– до Дня Соборності України «Ми віримо в твоє майбутнє, Україно!». Водохреще;

– до дня пам’яті героїв Крут,

до міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту;

– в рамках проведення тижня профілактики наркоманії;

– до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

– до Дня Героїв Небесної Сотні;

– до Міжнародного дня рідної мови

16.01

23.01

30.01

06.02

13.02

20.02

27.02

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Яковлєв К.М.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Яковлєв К.М.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Яковлєв К.М.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Аккерман В.Я.

Майстер в/н Апатченко О.М.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Викладач Фоміна Л.І.

Навчально-виробнича робота

1.     

Засідання методичних комісій:

   

– природно-математична

04.01

01.02

Викладач Апатченко О.І.

– суспільно-гуманітарна

07.01

04.02

Викладач Фоміна Л.І.

– фізичного виховання, захисту Вітчизни

09.01

06.02

Викладач Яковлєв К.М.

– обслуговуючих професій

11.01

11.02

Викладач Аккерман В.Я.

– будівельних професій

14.01

13.02

Викладач Аніскін М.М.

2.     

– класних керівників

31.01

Викладач Апатченко О.І.

3.     

Педагогічна рада:

– підсумки навчально-виробничої роботи ліцею за І семестр               2018/2019 н.р.;

– затвердження кваліфікаційних пробних робіт для учнів груп КК-3, Ш-4, СТ-5. Підсумки проведення поетапної атестації в групі КК-22;

– сучасні підходи до організації роботи з молодими викладачами.

10.01

Директор Грушка В.Ю.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Методист Волкова Н.А.

Старший майстер

Інженер з охорони праці

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Методист Волкова Н.А.

Старший майстер

Викладач-методист

Касалап А.М.

4.     

Педагогічні читання

11.01

Методист Волкова Н.А.

5.     

Засідання стипендіальної комісії

14.01

11.02

Члени комісії

6.     

Проведення державних кваліфікаційних атестацій в групах:

– КК-3, Ш-4;

– СТ-5

18.01

08.02

Члени державної кваліфікаційної комісії

7.     

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

31.01

Голова Апатченко О.І.

8.     

Щорічний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості «Творчість об’єднує і надихає!»

07.02

Адміністрація

Майстри виробничого навчання, класні керівники

9.     

Тиждень будівельних професій

11.02

Голова МК Аніскін М.М.

10. 

Участь в обласному етапі учнівських олімпіад:

– українська мова та література;

– історія;

– фізика;

– іноземна мова (англійська)

– математика;

– хімія;

– інформатика;

– біологія

12.02

19.02

26.02

Методист Волкова Н.А.

Викладач Фоміна Л.І.

Викладач Яковлєв К.М.

Викладач Івашкевич К.В.

Викладач Пастух З.В.

Викладач Апатченко О.І.

Викладач Мамін О.А.

Викладач Івашкевич Ю.А.

Викладач Івашкевич К.В.

11. 

ІМН:

– підсумки роботи методичних комісій за І семестр;

– про проведення ліцейних та підготовку до обласних конкурсів фахової майстерності;

– про організацію самоврядування в ліцеї

14.02

Методист Волкова Н.А.

Голови МК

Заступник директора з НВР

Журняєв А.В.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

12. 

Робота школи ППД

20.02

Голова викладач-методист Бєдухова О.В.

Методист Волкова Н.А.

13. 

Проведення поетапної атестації в групі ПМ-2

22.02

Члени атестаційної комісії

14. 

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Волкова Н.А.

Виховна робота

1.     

Організація змістовного дозвілля під час канікул

01.01 – 13.01

за окремим планом

Адміністрація

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

Практичний психолог

Шевченко І.В.

2.     

Тиждень профілактики алкоголізму

14.01 –18.01

за окремим графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Практичний психолог

Шевченко І.В.

3.     

Зустріч з медпрацівниками

За графіком

Медпрацівник Лєскова Н.І.

4.     

Зустріч с працівниками правоохоронних органів

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

5.     

Тематичний вечір «Люби, шануй, оберігай свій край, що зветься Україна» до Дня Соборності України (22.01)

22.01

Викладач Аніскін М.М.

6.     

Засідання учнівського парламенту

24.01

21.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

7.     

Засідання волонтерів

25.01

15.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

8.     

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

29.01

28.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

9.     

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователя

31.01

Голова МК класних керівників

10. 

І етап конкурсу-огляду художньої самодіяльності

01.02

12.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

11. 

Тиждень профілактики наркоманії

04.02 – 08.02

за окремим графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Мед працівник Лєскова Н.І.,

Практичний психолог

Шевченко І.В.

Соціальний педагог Апатченко К.В

12. 

Покладання квітів до пам’ятника воїнам загиблим в Афганістані

13.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

13. 

Зустріч учнів ліцею з учасниками бойових дій на території інших держав

13.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

14. 

Привітання учнів ліцею з Днем всіх закоханих

14.02

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків

15. 

Батьківські збори в групах

За графіком

Класні керівники

Майстри виробничого навчання

16. 

Індивідуальні бесіди з батьками

Протягом місяця

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Соціальний педагог

Апатченко К.В.

Практичний психолог

Шевченко І.В.

17. 

Урок мужності «Мамо, пробач, і мене не чекай…»

20.02

Майстер виробничого навчання Апатченко О.М.

Спортивно-масова робота

1.     

Робота спортивної секції

Протягом місяця

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

2.     

Змагання з волейболу між викладачами та учнями ліцею

4 тиждень січня

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

3.     

Змагання з шахів та шашок

23.01 – 24.01

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

4.     

Змагання з волейболу

2 тиждень лютого

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

5.     

Обласні змагання з волейболу

3 тиждень лютого

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

6.     

«Нумо, хлопці!»

4 тиждень лютого

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

Робота бібліотеки

1.     

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня пам’яті Героїв Крут»

28.01 – 01.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Виставка в бібліотеці ліцею до «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

11.02 – 15.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

3.     

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня Соборності України»

14.01-21.01

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

4.     

Літературна виставка в бібліотеці ліцею до «Дня Героїв Небесної Сотні»

18.02 – 22.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

5.     

Літературно-музична композиція до річниці

пам’яті Героїв Небесної

Сотні «Герої для нас як приклад!»

21.02

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

Робота в гуртожитку

1.     

Чергування в гуртожитку адміністрації, викладачів,

майстрів в/н

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Практичний психолог Шевченко І.В.

Соціальний педагог

Апатченко К.В.

Викладачі Майстри виробничого навчання

2.     

Дотримання плану роботи гуртожитку

Протягом місяця

Вихователь Пастух З.В.

3.     

До Дня Соборності

тематичний вечір «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!»

22.01

Вихователь Пастух З.В.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

4.     

Проведення загальних зборів гуртожитку

30.01

28.02

Вихователь Пастух З.В.

Фінансова діяльність

1.     

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

02.01

01.02

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

2.     

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

02.01

01.02

Бухгалтер Кононевич О.М.

3.     

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

02.01

01.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

4.     

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 05.01

05.02

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

5.     

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 05.01

05.02

Бухгалтер Кононевич О.М.

6.     

Підготовка всіх форм звітностей за квітень 2018 року для:

– казначейства (форма № 7)

– ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

– інформація по ком. послугам;

– інформація по фінансуванню

До 08.01

08.02

Кожен вт-ср

05.01; 11.01

05.02; 11.02

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

7.     

Робота з головною книгою

09.01

08.02

Головний бухгалтер

Кнатько З.І.

8.     

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 10.01

11.02

Бухгалтер Кононевич О.М.

9.     

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 12.01

12.02

25.01

25.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

10. 

Нарахування стипендії

До 21.01

21.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

11. 

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

11.01, 25.01

11.02, 25.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

12. 

Робота в програмі «Медок» – щомісячна форма персоніфікації

З 26.01 по 04.02

Бухгалтер Сердюк І.П.

13. 

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

14. 

Ремонт кабінету на першому поверсі учбового корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

15. 

Підключення комп’ютерного обладнання в кабінетах №12, №13, №21, №22, №31,№42

Протягом січня-лютого місяців

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

16. 

Ремонт меблів в гуртожитку

Протягом січня-лютого місяців

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

17. 

Виготовлення шкребків для прибирання снігу

02.01 – 09.01

Завідувач господарством

Сердюк С.Г.

Охорона праці

1.     

Контроль стану охорони праці та безпеки життєдіяльності

(згідно графіку)

Протягом січня/лютого

Інженер з охорони праці

Помазан Л.С.

2.     

Надання індивідуальних консультацій керівникам структурних підрозділів та працівникам ліцею щодо проведення інструктажів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

Протягом січня/лютого

Інженер з охорони праці

Помазан Л.С.

Робота профспілкового комітету

1.     

Засідання профспілкового комітету:

– Затвердження плану роботи профспілкового комітету на 2019 рік;

– Про план роботи профспілкового комітету щодо здійснення громадського контролю за дотриманням адміністрацією законодавства про працю та охорону праці.

04.01

09.02

Голова профспілки

Новицький В.М.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                                                                                   Журняєв А.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *