ПЛАН роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею на травень 2019 року

                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Чугуївського

професійного ліцею

_____________ В.Ю. Грушка

ПЛАН

роботи ІПП Чугуївського професійного ліцею

на травень 2019 року

№ з/п

Заходи

Дата

Відповідальний

Організаційна робота

1.     

Нарада при директорові

Щопонеділка

Адміністрація

2.     

Звіт про відвідування занять учнями

Щовівторка

Заступник директора

з НВР Журняєв А.В.

3.     

Тематичні загальноліцейні лінійки:

– до днів пам’яті та примирення, присвячених пам’яті жертв Другої світової війни (8-9.05)

до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

– до Міжнародного дня Європи (09.05) та до дня Європи в Україні (18.05);

– до дня скорботи і пам’яті жертв політичних репресій (19.05);

– всесвітній день без тютюну (31.05)

08.05

15.05

22.05

29.05

Директор

Грушка В.Ю.

Керівники гуртків

Савченко Г.О., Дорошев Ю.О.

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівник фізвиховання

Касалап А.М.

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Викладач Яковлєв К.М.

Методист Волкова Н.А.

Медпрацівник Лєскова Н.І.

Навчально-виробнича робота

1.     

Засідання методичних комісій:

   

– природно-математична

02.05

Викладач Апатченко О.І.

– суспільно-гуманітарна

06.05

Викладач Фоміна Л.І.

– фізичного виховання, захисту Вітчизни

07.05

Викладач Яковлєв К.М.

– обслуговуючих професій

13.05

Викладач Аккерман В.Я.

– будівельних професій

15.05

Викладач Аніскін М.М.

2.     

– класних керівників

21.05

Викладач Івашкевич Ю.А.

3.     

Засідання стипендіальної комісії

13.05

Члени комісії

4.     

ІМН:

– звіти МК щодо виконання планів роботи за рік;

– про хід виробничої практики на підприємствах

– Про естетичне виховання учнів ліцею

21.05.19

Голови МК

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Старший майстер

Павленко О.А.

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

5.     

Підготовка проекту плану роботи ліцею на 2019/2020 навчальний рік

Протягом місяця

Адміністрація

Керівники структурних підрозділів

6.     

Проведення ДПА, як ЗНО в групах КК-31, С-34

21.05 – 24.05

Заступник директора з НВР Журняєв А.В.

Методист Волкова Н.А.

7.     

Робота творчої лабораторії інноваційних технологій

23.05

Голова Апатченко О.І.

$18.     

Робота школи молодого спеціалісту (згідно плану)

31.05

Голова Касалап А.М.

Методист Волкова Н.А.

9.     

Проведення відкритих уроків (реалізація методичної теми викладача, майстра в\н)

За окремим графіком

Адміністрація, голови МК, викладачі, майстри виробничого навчання

10. 

Робота за планом НМЦ ПТО

Протягом місяця

Методист Волкова Н.А.

Виховна робота

1.     

Засідання волонтерів

03.05

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

2.     

Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни: «Ви героями вернулися додому»

07.05

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків Савченко Г.О., Дорошев Ю.О.

3.     

Участь у міському фестивалі «Співаймо, друзі!» 2019

07.05

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків Савченко Г.О., Дорошев Ю.О.

4.     

Урок мужності:

“Ніхто не забутий, ніщо не забуто…”

08.05

Викладач Яковлєв К.М.

5.     

Покладання квітів до обелісків, та меморіалів

09.05

Учні та працівники ліцею

6.     

Бесіда «Історія мого краю як частина європейської культури» до Міжнародного дня Європи (09.05)

10.05

Викладач Аккерман В.Я.

7.     

Проведення «Дня відкритих дверей»

15.05

Адміністрація, інженерно-педагогічний склад ліцею

8.     

Обласний етап конкурсу-огляду художньої самодіяльності

15.05

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

Керівники гуртків Савченко Г.О., Дорошев Ю.О.

9.     

Обласний етап конкурсу-огляду технічної та декоративно-прикладної творчості

15.05

Керівники гуртків,

майстри в/н

10. 

День вишиванки

«Вишиванка мого краю»

16.05

Викладач Фоміна Л.І.

11. 

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

16.05

Заступник директора

з НВихР Торяник К.Ю.

12. 

Урок мужності до дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу (18.05)

17.05

Викладач Мамін О.А.

13. 

Урок мужності: «Жертви політичних репресій в Україні»

20.05

Викладач Івашкевич Ю.А.

14. 

Засідання МК кл.керівників, майстрів в/н, бібліотекаря, вихователів

21.05

Голова МК класних керівників

15. 

Зустріч з мед. працівниками

За графіком

Медпрацівник Лескова Н.І.

16. 

Зустріч с працівниками поліції

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

17. 

Засідання учнівського парламенту

23.05

Соціальний педагог Апатченко К.В.

18. 

Корекційно-розвивальна програма «Попередження та корекція агресивної поведінки в учнів підліткового» автор О.В. Понамаха

Протягом місяця

Практичний психолог

Шевченко І.В.

19. 

Участь в конкурсі «Учень року»

29.05

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю.

20. 

Акція «День без тютюну»

31.05

Соціальний педагог Апатченко К.В.

Медпрацівник Лескова Н.І.

учнівський Парламент

Спортивно-масова робота

1.     

Змагання зі спортивно-оздоровчого туризму на першість ліцею

3 тиждень

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

2.     

ІІ етапі Всеукраїнських спортивних іграх «Козацька наснага» серед учнів ПТНЗ області

Згідно

календаря

НМЦ

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

3.     

Міські змагання зі спортивних видів серед шкіл та ПТНЗ

Згідно міського календаря

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

4.     

Обласні змаганнях зі спортивного туризму.

Згідно

календаря

НМЦ

Керівник фізвиховання Касалап А.М.

Робота бібліотеки

1.     

Виставка в бібліотеці «Пам’ятаємо. Шануємо. Бережемо.»

02.05-11.05

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

2.     

Виставка в бібліотеці до Міжнародного дня Європи (09.05) та Дня Європи в Україні (19.05)

07.05-20.05

Бібліотекар Щеголяєва Н.В.

3.     

Виставка в бібліотеці «Політичні репресії. Жертви»

21.05-25.05

Бібліотекар Щеголяєва

Робота в гуртожитку

  1.     

«Ніхто не забути, ні що не забуте» Спогади про ВІЙНУ 1941-1945рр.

8.05

Вихователь Пастух З.В.

  2.     

Чергування в гуртожитку адміністрації, викладачів, майстрів в/н

За графіком

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю. Практичний психолог Шевченко І.В.

Викладачі

Майстри в/н

  3.     

Година пам’яті «Сторінки трагедії     Бабиного Яру».

22.05

Вихователь Пастух З.В.

  4.     

Проведення загальних зборів гуртожитку

31.05

Заступник директора з НВихР Торяник К.Ю. Вихователі

Фінансова діяльність

  1.     

Звірка з постачальниками: Тепломережа, Обленерго, Водоканал, Хлібозавод, постачальники продуктів харчування

02.05

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

Бухгалтер Тульська Л.О.

  2.     

Здача звіту в соцзахист по нарахуванню субсидій і пільг мешканцям гуртожитку. Статистичний звіт

До 03.05

Бухгалтер Кононевич О.М.

  3.     

Оформлення меморіальних ордерів 5,14

До 03.05

Бухгалтер Сердюк І.П.

  4.     

Оформлення меморіальних ордерів №2; 2/1; 3; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2; 6; 18

До 06.05

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  5.     

Оформлення меморіальних ордерів

№ 9,10,13,18

До 06.05

Бухгалтер Кононевич О.М.

  6.     

Підготовка всіх форм звітностей за лютий 2018 року для:

– казначейства (форма № 7)

– ДНО ХОДА

заявка на фінансування;

– інформація по ком. послугам;

– інформація по фінансуванню

До 06.05

Кожен вт-ср

07.05; 13.05

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  7.     

Робота з головною книгою

13.05

Головний бухгалтер Кнатько З.І.

  8.     

Нарахування та рознесення платежів по квартплаті мешканців гуртожитку, перенесення залишків

До 13.05

Бухгалтер Кононевич О.М.

  9.     

Своєчасне нарахування авансу і заробітної плати, відповідно до штатного розкладу та тарифікації, поданих табелів

До 13.05, 25.05

Бухгалтер Сердюк І.П.

  10. 

Нарахування стипендії

До 24.05

Бухгалтер Сердюк І.П.

  11. 

Нарахування стипендії для казначейства (перевірка ліміту)

13.05, 27.05

Бухгалтер Сердюк І.П.

  12. 

Робота в програмі «Медок» – щомісячна форма персоніфікації

З 27.05

по 03.06

Бухгалтер Сердюк І.П.

  13. 

Калькуляція харчування згідно списків учнів, які харчуються в їдальні ліцею

Щодня

Бухгалтер Тульська Л.О.

Господарська діяльність

  1.     

Ремонт кабінету на першому поверсі учбового корпусу (оздоблення стін, стелі та підлоги)

Протягом місяця

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

  2.     

Прибирання бордюрiв по вул. Героїв Чорнобильцiв та пров. Мiчурiна

06.05 – 08.05

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

  3.     

Проведення списання матеріальних цінностей після інвентаризації.

23.05 – 24.05

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

  4.     

Складання актів на списання матеріалів

27.05 – 28.05

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

  5.     

Складання звітів по електроенергії

31.05

Завідувач господарством Сердюк С.Г.

Охорона праці

  1.     

Контроль за проведенням і оформленням інструктажів з БЖД з учнями ліцею перед початком виробничої практики та літніх канікул

Протягом місяця

Інженер з охорони праці Помазан Л.С.

  2.     

Стан дотримання закону України «Про охорону праці»

Протягом місяця

Інженер з охорони праці Помазан Л.С.

Робота профспілкового комітету

  1.     

Засідання профспілки.

Тема «Про попереднє педнавантаження педпрацівників»

24.05

Голова профспілкової організації Новицький В.М.

 

 

Заступник директора з НВР                                                                                  Журняєв А.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *