Відкритий спортивно-масовий виховний захід «Нумо, дівчата!» 2019

14 Березня 2019 року на базі Чугуївського професійного ліцею відбувся спортивно-масовий захід-свято «Ну-мо, дівчата!», в якому взяли участь три команди від навчальних закладів міста Чугуєва. Команда Чугуївського професійного ліцею «Незабудки», команда Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 «Оба-на» і команда Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 «Grazy Girl».

На свято весни були запрошені почесні гості: заступник начальника Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Лук’янченко Наталя Петрівна, методист науково-методичного центру профтехосвіти в Харківській області Сухілін Віктор Володимирович, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Чугуївської міської ради Глушко Денис Вадимович.

sport sport sport
sport sport sport

На початку свята перед учасницями та вболівальниками виступила директор ліцею Вікторія Юріївна Грушка, яка привітала всіх з весною та побажала командам і їх вболівальникам насолодитися товариською грою, отримати масу позитивного настрою і нехай переможе найкращий.

sport sport sport
sport sport sport

Добре продумана програма заходу і чітка робота суддівської бригади дозволили в повному обсязі насолодитися справді святом Весни. Дружня атмосфера, що панувала в залі в момент боротьби за перемогу, змусила похвилюватися вболівальників за свої команди. Але спорт любить найсильніших, готових твердо і впевнено йти до поставленої мети.
Чугуївське телебачення додало ще більше драйву та мотивації учасникам свята, але фортуна цього дня посміхнулася команді господарів «Незабудки», які вибороли 1 місце, 2 місце дісталося команді «Оба-на» і 3 почесне місце отримала команда «Grazy Girl». Після закінчення свята всі команди отримали грамоти, медалі та солодкі призи.
Дякуємо організаторам заходу за теплий прийом і масу позитивного настрою, отриманого в стінах спортивного залу Чугуївського професійного ліцею.

sport sport sport